date_range یکشنبه ۱۴ مرداد ۱۳۹۷ access_time ۰۵:۳۶:۲۹ ق.ظ

حسین کعبی: با من این‌طور برخورد کنند با دژاگه چه می‌کنند / عدم اطلاع از دلیل محرومیتم

حسین کعبی: با من این‌طور برخورد کنند با دژاگه چه می‌کنند / عدم اطلاع از دلیل محرومیتم
منبع خبر: الف
دسته خبری: ورزش|فوتبال

مدافع سپیدرود گفت: دلیل محرومیتم را نمی‌دانم و تا زمانی که حکمی ابلاغ نشود برای پاسخگویی به فدراسیون فوتبال نمی‌روم.

محرومیت حسین کعبی از آن دسته تصمیم‌های فوتبال ایران است که نمونه آن را در هیچ جای دنیا شاهد نیستیم، محرومیتی که گریبان گیر محسن مسلمان نیز شده است.

حسین کعبی در گفت‌وگو با فارس در رشت با اظهار بی‌اطلاعی از دلیل محرومیتش اظهار کرد: روحم از این محرومیت خبر ندارد و تا این لحظه هیچ حکم و نامه‌ای به دستم نرسیده و این موضوع را از طریق خبرگزاری متوجه شدم.

وی با اشاره به اینکه گمان می‌کند این مشکل به دلیل خال‌کوبی باشد بیان کرد: اگر این موضوع صحت داشته باشد، نصف بیشتر بازیکنان لیگ برتر باید محروم شوند، کمیته اخلاق با من این‌طور برخورد می‌کند با بازیکنانی نظیر اشکان دژاگه چه می‌کند!

مدافع سپیدرود بابیان اینکه هیچ سوءسابقه‌ای در فوتبال کشورمان ندارد افزود: در پنج سال اخیر، دو فصل دور از فوتبال بوده‌ام و در سه فصل اخیر در خدمت سپیدرود هستم و یکی از بی حاشیه‌ترین دوران فوتبالی خود را سپری می‌کنم.

وی با اشاره به پیگیری تمرینات سپیدرود در تهران پیش از بازی هفته سوم مقابل ماشین‌سازی گفت: دو هفته از آغاز لیگ گذشته است و فرصت زیادی برای جبران داریم، سپیدرود بسیار دیرتر از سایر تیم‌های لیگ برتری تمرینات خود را آغاز کرده و نیاز به زمان دارد.کعبی با اشاره به اینکه تا زمانی که حکم محرومیت به وی ابلاغ نشود به فدراسیون نمی‌رود تصریح کرد: در بازی مقابل سپاهان نیز مشکلی نداشتم و هر چه فکر می‌کنم دلیل این محرومیت را پیدا نمی‌کنم. حسین کعبی: با من این‌طور برخورد کنند با دژاگه چه می‌کنند / عدم اطلاع از دلیل محرومیتم

تصویرها
حسین کعبی: با من این‌طور برخورد کنند با دژاگه چه می‌کنند / عدم اطلاع از دلیل محرومیتم
نمایش موجودیت‌ها