اظهارات مدیرعامل سابق استقلال برای فرافکنی مشکلات است
منبع خبر: فراسو خبر
دسته خبری: ورزش|فوتبال

بخش رسانه‌ای تیم ملی فوتبال ایران با رد اظهارات مدیرعامل سابق باشگاه استقلال مبنی بر اینکه جام جهانی بزرگترین خسارت را به این باشگاه زده است، تاکید کرد: این اظهارات برای فرافکنی از مشکلات اخیر است.

به گزارش فراسو ، سیدرضا افتخاری مدیرعامل سابق باشگاه استقلال شب گذشته پس از جلسه هیات مدیره این باشگاه اعلام کرد که «جام جهانی بزرگترین خسارت را به استقلال زده است.»

پس از بیان این سخنان بخش رسانه‌ای تیم ملی اعلام کرد صحبت‌های افتخاری و ادعایی که علیه تیم ملی مطرح کرده بر خلاف واقعیت موجود و تنها به منظور فرافکنی از مشکلات اخیر بوده است.

در ادامه این بیانیه آمده است: کمکی که کادر فنی و پزشکی تیم ملی در فصل گذشته به بازیکنان باشگاه‌های مختلف از جمله استقلال نظیر پژمان منتظری، روزبه چشمی، وریا غفوری، امید ابراهیمی، سیدحسین حسینی، امید نورافکن، سیدمجید حسینی و … پس از مصدومیت داشته واقعیتی غیرقابل انکار است.

بخش رسانه ای تیم ملی تاکید کرده است که باشگاه استقلال به دلیل حضور بازیکنان ملی‌پوش خود در جام جهانی صدها هزار دلار درآمد داشته است لذا ادعای خسارت به باشگاه استقلال پس از حضور بازیکنان این تیم در جام جهانی کذب محض است.

در ادامه این بیانیه خاطرنشان شده است: استراحت بازیکنان ملی‌پوش پس از پایان رقابت های جام جهانی به منظور حفظ سلامتی بازیکنان حاضر در این تورنمنت فشرده، موضوعی معمول و حرفه‌ای است لذا طرح این موضوع و ادعای آسیب به استقلال به دلیل غیبت بازیکنان ملی‌پوش این تیم در تمرینات بدنسازی، ادعایی غیرحرفه‌ای است که فقط در راستای فرافکنی افکار عمومی پس از مشکلات اخیر ارزیابی می‌شود.

نمایش موجودیت‌ها