date_range پنجشنبه ۲۹ شهریور ۱۳۹۷ access_time ۰۳:۱۷:۵۴ ب.ظ
تعداد 2 خبرگزاری دیگر این خبر را منتشر کرده‌اند.

نماینده ایران از قهرمان تکواندو آسیا شکست خورد

نماینده ایران از قهرمان تکواندو آسیا شکست خورد
منبع خبر: فراسو خبر
دسته خبری: ورزش|تکواندو

«آرمین هادی‌پور» تکواندوکار وزن اول ایران با واگذاری نتیجه برابر نماینده کره‌جنوبی که قهرمانی آسیا را در کارنامه دارد از دور رقابت‌ها کنار رفت.

به گزارش فراسو به نقل از فدراسیون تکواندو، مرحله سوم مسابقات گرندپری در سال ۲۰۱۸ در ۴ وزن المپیکی مردان و زنان از دیروز (چهارشنبه) در شهر تائویوان چین تایپه آغاز شده است.
امروز و در روز دوم، مبارزات وزن منهای ۵۸ کیلوگرم مردان برگزار شد و هادی پور در نخستین دیدار «آنتونیو فلسا» از ایتالیا را با نتیجه ۱۷ بر ۱۱ از پیش رو برداشت اما در گام دوم و برابر «جون جانگ» کره‌ای قهرمان آسیا و نایب قهرمان گرنداِسلم نتیجه را ۱۲ بر ۷ واگذار کرد و از گردونه رقابت‌ها خارج شد.
روز گذشته میرهاشم حسینی موفق شد مدال نقره این دوره از رقابت‌ها را کسب کند و ابوالفضل یعقوبی و سجاد مردانی از کسب مدال بازماندند. فردا (جمعه) و در روز پایانی نیز مهدی خدابخشی نماینده کشورمان است که در اولین دیدار به مصاف «صالح الشراباتی» از اردن دارنده مدال برنز بازی‌های آسیایی ۲۰۱۸ و نقره قهرمانی آسیا ۲۰۱۸ می‌رود و در صورت برتری با برنده دیدار پرتغال و کره‌جنوبی مبارزه می‌کند.
هدایت این تیم برعهده فریبرز عسکری به عنوان سرمربی و علی محمد بسحاق به عنوان مربی است.
این رقابت ها در سطح G4 برگزار می شود و به نفرات اول تا سوم به ترتیب ۴۰، ۲۴ و ۱۴٫۴ امتیاز در رنکینگ المپیک و همچنین پنج، سه و هزار دلار جایزه نقدی تعلق می گیرد.ایرنا

نمایش موجودیت‌ها