date_range شنبه ۳۱ شهریور ۱۳۹۷ access_time ۱۰:۱۰:۲۵ ب.ظ
تعداد 2 خبرگزاری دیگر این خبر را منتشر کرده‌اند.

دیدار نساجی و استقلال با یک دقیقه سکوت آغاز می‌شود

دیدار نساجی و استقلال با یک دقیقه سکوت آغاز می‌شود
منبع خبر: فراسو خبر
دسته خبری: ورزش|فوتبال

دیدار تیم های فوتبال نساجی قائم شهر و استقلال تهران در چارچوب هفته هفتم لیگ برتر فوتبال باشگاه های کشور به احترام شهدای حملات صبح امروز اهواز با یک دقیقه سکوت و قرائت فاتحه آغاز می شود.

به گزارش فراسو ، کمیته مسابقات سازمان لیگ فوتبال ایران اعلام کرد که تمامی دیدارهای باقی مانده هفته هفتم لیگ برتر از جمله دیدار تیم های فوتبال نساجی قائم شهر و استقلال تهران که قرار است از ساعت ۱۹ و ۳۰ دقیقه امروز برگزار شود، با یک دقیقه سکوت و قرائت فاتحه برای شهدای حمله تروریستی صبح امروز اهواز آغاز می شود.
یک گروه مسلحانه تروریست که ظاهرا وابسته به گروهک تجزیه طلب الاحواز بوده است روز شنبه در جریان رژه نیروهای مسلح به مناسبت آغاز هفته دفاع مقدس در اهواز، پس از پوشیدن لباس مبدل سپاه و بسیج به جایگاه مسئولان و فرماندهان ارشد نظامی و انتظامی حمله کردند.
در میان شهدای این حمله تروریستی تعدادی افراد غیر نظامی از جمله زن و کودک نیز وجود دارند که برای دیدن رژه نیروهای مسلح به محل آمده بودند. همچنین در جریان این اقدام چهار عامل این حادثه تروریستی کشته،یا زخمی و دستگیر شدند.
باشگاه استقلال تهران نیز در بیانیه جداگانه ای با محکومیت این حمله ترویستی تاکید کرد: باشگاه استقلال حادثه تروریستی روز شنبه در اهواز که توسط تروریست های کوردل انجام و منجر به شهادت و مجروح شدن جمعی از هموطنان عزیزمان شد را به شدت محکوم کرده و ضمن تسلیت به خانواده این شهدای والامقام، برای همه مجروحان این حادثه شفای عاجل از خداوند مسئلت دارد.
در بخش دیگری از بیانیه باشگاه استقلال آمده است: مطمئنا این گونه اقدامات بزدلانه نمی تواند هیچ گونه آسیبی به اتحاد مردم و تمامیت ارضی ایران سربلندمان وارد کند و مردم ایران اسلامی مانند همیشه با اتحاد مثال زدنی خود دشمنی معاندان را خنثی خواهند کرد تا دشمنان قسم خورده ایران در رسیدن به اهدف شوم خود ناکام بمانند.ایرنا

نمایش موجودیت‌ها