date_range چهارشنبه ۲۷ تیر ۱۳۹۷ access_time ۱۲:۴۳:۱۱ ب.ظ
تعداد 3 خبرگزاری دیگر این خبر را منتشر کرده‌اند. گراف تشابه

مدیرعامل باشگاه استقلال استعفا داد

مدیرعامل باشگاه استقلال استعفا داد
منبع خبر: فراسو خبر
دسته خبری: ورزش|فوتبال

«رضا افتخاری» مدیرعامل باشگاه استقلال که برای تمدید قرارداد «مامه تیام» و «سرورجپاروف» بازیکنان خارجی آبی پوشان پایتخت به ترکیه سفر کرده بود به دلیل درگذشت پدرش به تهران بازگشت و در نخستین اقدام استعفای خود را تقدیم وزیر ورزش و جوانان کرد.

به گزارش فراسو ، افتخاری به همراه «پندار توفیقی» معاون باشگاه و «علی کریمی» بازیکن جدید این تیم روز دوشنبه ۲۵ تیرماه عازم کمپ کارتپه ترکیه شدند تا از یک سو هافبک جدید استقلال به تمرینات اضافه شود و از سوی دیگر تمدید قرارداد مهاجم سنگالی و هافبک ازبکستانی آبی پوشان پیگیری شود.

به رغم اینکه «وینفرد شفر» سرمربی استقلال و افتخاری این مهم را در دستور کار قرار داده بودند ولی هنوز تمدید قرارداد این دو بازیکن خارجی برای باشگاه آبی پوشان نهایی نشده است. این در حالی است که اعلام شکست استقلال در سوپر لیگ با نتیجه سه بر صفر به سود پرسپولیس از طرف سازمان لیگ و نارضایتی که از او و معاون باشگاه به دلیل عملکرد بد آنها در نقل و انتقالات تیم استقلال وجود دارد، سبب شد تا پیشتر شایعه جدایی افتخاری مطرح باشد. ولی او زودتر دست بکار شد و استعفای خود را به «مسعود سلطانی فر» وزیر ورزش و جوانان اعلام کرد.

مدیرعامل استقلال در متن استعفانامه خود مشکلات شخصی و بیماری را دلیل این استعفاء دانست که وزیر ورزش و جوانان نیز با توجه به مشکلات با این درخواست موافقت کرده است.

یک مقام آگاه در باشگاه استقلال این خبر را تایید کرده است.

آبی پوشان از ۱۹ تیر ماه در کمپ کارتپه ترکیه حضور دارند و اردوی آنها تا ۳۱ تیرماه ادامه خواهد داشت.

هجدهمین دوره رقابت های لیگ برتر فوتبال نیز از چهارم مرداد ماه آغاز می شود و استقلال در نخستین دیدار خود، پنجم مرداد ماه باید مقابل پیکان در ورزشگاه آزادی صف آرایی کند.

نمایش موجودیت‌ها