date_range پنجشنبه ۲۸ تیر ۱۳۹۷ access_time ۰۶:۱۳:۰۰ ب.ظ
تعداد 1 خبرگزاری دیگر این خبر را منتشر کرده‌اند.

شمال کشور گرمتر می‌شود

شمال کشور گرمتر می‌شود

براساس تحلیل آخرین نقشه‌های پیش‌یابی هواشناسی طی دو روز آینده در ساعات بعد از ظهر و اوایل شب در ارتفاعات جنوب سیستان و بلوچستان، کرمان، شرق هرمزگان و ارتفاعات زاگرس جنوبی در استان فارس رشد ابر، بارش پراکنده باران گاهی رعد و برق و وزش باد رخ خواهد داد.

به گزارش ایسکانیوز در دو روز آینده در ساعات بعد از ظهر و اوایل شب در ارتفاعات جنوب سیستان و بلوچستان، کرمان، شرق هرمزگان و ارتفاعات زاگرس جنوبی در استان فارس رشد ابر، بارش پراکنده باران گاهی رعد و برق و وزش باد رخ خواهد داد.

همچنین در دو روز آینده به ویژه در ساعات بعد از ظهر و اوایل شب در برخی مناطق شمال شرق و شرق کشور وزش باد شدید پیش بینی می شودکه در برخی مناطق بویژه زابل همراه با خیزش گرد و خاک خواهد بود. در این مدت در بعضی ساعات بعد از ظهر در برخی مناطق شمال و شرق اصفهان ، قم، مرکزی و جنوب استان تهران نیز وزش باد شدید پیش بینی می شود.

از لحاظ دمایی در روزهای پنج شنبه و جمعه دمای هوا در نوار شمالی کشور افزایش می یابد که در سواحل دریای خرز افزایش محسوس تر خواهد بود ولی از روز شنبه با شمالی شدن جریانات کاهش دما و بارندگی در سواحل دور از انتظار نخواهد بود.

700

نمایش موجودیت‌ها