date_range پنجشنبه ۲۴ خرداد ۱۳۹۷ access_time ۰۲:۱۰:۰۰ ب.ظ

منتشر شد؛ جزئیات اصلاحیه پنجم کارشناسی ارشد 97

منتشر شد؛ جزئیات اصلاحیه پنجم کارشناسی ارشد 97
دسته خبری: جامعه|تحصیل

سری پنجم اصلاحیات دفترچه راهنمای انتخاب رشته آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته سال 97 منتشر شد. داوطلبان تا ساعت 24 امشب 24 خرداد فرصت دارندانتخاب رشته کنند.

به گزارش گروه دانشگاه ایسکانیوز، سری پنجم اصلاحیات دفترچه راهنمای انتخاب رشته آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته سال ۹۷ منتشر شد و داوطلبان تا ساعت 24 امشب پنج شنبه 24 خرداد ماه فرصت به انتخاب رشته و ویرایش اطلاعات ثبت نامی خود دارند و این مهلت مقرر به هیچ وجه تمدید نخواهد شد ،این اصلاحیه ها مربوط به پژوهشکده امام خمینی (س)، دانشگاه صدا و سیما و دانشگاه صنعتی خواجه نصیر است.

شرایط و ضوابط سایر دانشگاهها و مؤسسات آموزش عالی در بخش پیوست های دفترچه راهنمای انتخاب رشته آزمون کارشناسی ارشد درج شده است که داوطلبـان لازم است ضمن مطالعه دقیق آنها، با مراجعه به پایگاه های اطلاع رسانی دانشگاه ها نیز از جزئیات آن مطلع شوند.

پذیرش در کلیه رشته محل های پژوهشکده امام خمینی (س) و انقلاب اسلامی از طریق مصاحبه صورت خواهد گرفت. متقاضیان تحصیل در رشته های این پژوهشـکده بـرای اطلاع از شرایط عمـومی پذیرش دانشجو، به وبگاه پژوهشکده مراجعه کنند.

دانشگاه صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران اعلام کرده است علاوه بر شرایط مندرج در صفحه ۲۴۹ دفترچه راهنمای انتخاب رشته آزمون کارشناسی ارشد سال ۹۷ کلیه دانش آموختگان دانشگاه صدا و سیما در صورت احراز شـرایط علمـی و صـلاحیت عمومی، به استخدام سازمان صدا و سیما در خواهند آمد.

شرایط پذیرش دانشجو دانشگاه صنعتی خواجه نصیرالدین طوسی در دوره های با همکاری سازمان مدیریت صنعتی از طریق مصاحبه است. محل اصلی تحصـیل پذیرفتـه شـدگان در دانشـگاه صـنعتی خواجـه نصیرالدین طوسی است. برخی از دروس نیز در محل سازمان مدیریت صنعتی برگزار خواهد شد.

مدرک تحصیلی دانش آموختگان منحصراً توسط دانشگاه و با قید «با همکـاری سازمان مدیریت صنعتی» صادر می شود. اولویت پذیرش دانشجو در رشته مدیریت کسب و کار با متقاضیانی است که از سابقه کار در حوزه های مرتبط با این رشته برخوردار باشند.

نمایش موجودیت‌ها