date_range یکشنبه ۲۴ تیر ۱۳۹۷ access_time ۰۷:۲۹:۰۰ ب.ظ

نمی‌دانم چرا بیرانوند به تمرین نیامد برانکو: اگر می‌خواستم فینال جام جهانی را تفسیر کنم، به روسیه می‌رفتم، نه برنامه عادل!

نمی‌دانم چرا بیرانوند به تمرین نیامد برانکو: اگر می‌خواستم فینال جام جهانی را تفسیر کنم، به روسیه می‌رفتم، نه برنامه عادل!
دسته خبری: ورزش|فوتبال

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: من الان در تمرین پرسپولیس هستم و این یعنی تمرین تیمم مهمتر از حضور در برنامه تلویزیونی و تفسیر بازی کرواسی است.

به گزارش گروه ورزشی ایسکانیوز، برانکو ایوانکوویچ در حاشیه تمرین عصر امروز (یکشنبه) تیم فوتبال پرسپولیس اظهار داشت: قبل از هر چیز به تیم ملی کشورم یعنی کرواسی بابت صعود به فینال تبریک می‌گویم و به عنوان یک هوادار امیدوارم قهرمان شویم.

وی با اشاره به اردوی پرسپولیس در کرواسی گفت: اردوی خیلی خوب و با برنامه‌ای در کرواسی داشتیم و همه چیز طبق آن چیزی که می‌خواستیم، پیش رفت. در حال حاضر هم فاز سوم تمرینات‌مان باقی مانده که در تهران ادامه پیدا خواهد کرد.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در پاسخ به این سوال که آیا در اردوی کرواسی تیمش به صددرصد آمادگی رسید یا خیر، خاطرنشان کرد: تا حدی بازیکنان به شرایط آرمانی رسیده‌اند و ما هنوز دو هفته دیگر برای رسیدن به شرایط ایده‌آل وقت داریم.

برانکو در مورد آخرین وضعیت علیرضا بیرانوند و وحید امیری در پرسپولیس تصریح کرد: وحید امیری قراردادش با پرسپولیس به پایان رسیده است و باشگاه به دنبال تمدید قرارداد اوست اما بیرانوند با باشگاه قرارداد دارد و من نمی‌دانم چرا به تمرین نیامده است.

وی در واکنش به این سوال که گفته می‌شود بیرانوند به خاطر پیشنهادات خوبی که از کشورهای خارجی به دستش رسیده به دنبال ترک پرسپولیس است، تاکید کرد: من هم 4 پیشنهاد خیلی خوب دارم. آیا الان نباید به تمرین می‌آمدم؟ من مخالف جدایی بیرانوند هستم چرا که به او نیاز داریم اما باید دید نظر باشگاه چیست.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس درباره وضعیت نامشخص سوپرجام یادآور شد: یعنی چه وضعیت نامشخص است؟ در این مورد ما یا باشگاه استقلال تصمیم گیرنده نیستیم، بلکه فدراسیون باید مشخص کند سوپرجام برگزار می‌شود یا نه؟ یک کلام جواب بدهند آری یا خیر.

برانکو در ادامه راجع به اینکه دلیل عدم حضورش در برنامه تلویزیونی 2018 برای دیدن فینال جام‌ جهانی چه بوده است؟ عنوان کرد: من الان در تمرین پرسپولیس هستم و این یعنی تمرین تیمم مهمتر از حضور در برنامه تلویزیونی و تفسیر بازی کرواسی است. اگر می‌خواستم بازی را تفسیر کنم الان در روسیه بودم. من یک هوادار تیم ملی کرواسی هستم و حضور در تمرین تیمم مهمتر از شرکت در برنامه تلویزیونی عادل فردوسی‌پور بود.

سرمربی پیشین تیم ملی فوتبال ایران در واکنش به سوال دیگری مبنی بر اینکه آیا مشکلی با برنامه‌ آماده‌سازی تیم ملی قبل از جام ملت‌ها ندارد یا نه، گفت: من هنوز برنامه‌ای ندیده‌ام که بخواهم در مورد آن سوال کنم.

وی درباره صحبت‌های سیدجلال حسینی که از مشکلات و سختی‌های پرسپولیس در آستانه لیگ برتر و لیگ قهرمانان آسیا گفته بود، تصریح کرد: بله سیدجلال درست گفته و ما پیش‌بینی آینده را کرده‌ایم. طبیعی است که شرایط برای ما خیلی سخت خواهد بود چون نمی‌توانستیم بازیکن جدید جذب کنیم.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در مورد پیشنهادهای بیرانوند و اینکه او قبلا در شرایطی مشابه در مورد پیشنهادهای طارمی گفته بود که جلوی موفقیت او را نخواهیم گرفت، گفت: در مورد طارمی باید بگویم که قراردادش تمام شده بود. او 4 ماه با ما قرارداد داشت و این مدت را محروم بود و البته خود طارمی هم کتبا نوشت دوست ندارد در پرسپولیس بماند و باشگاه هم موافقت کرد که برود.

برانکو در پاسخ به سوال عجیب فردی مبنی بر اینکه آیا کرواسی می‌تواند امروز دومین مدال طلا را کسب کند، چرا که شانس کسب مدال طلای تنیس ویمبلدون را هم دارند، تصریح کرد: باید بگویم که جوکوویچ صرب است و کروات نیست، ولی ما هم طرفدار او هستیم که قهرمان شود چون او هم طرفدار ماست تا قهرمان شویم.

وی درباره اینکه ممکن است بیرانوند وقتی به تمرین برگردد از سوی شما تنبیهی برای او صورت بگیرد، گفت: ما تا موقعی که در اردو بودیم به او استراحت داده بودیم. او از امروز باید در تمرینات شرکت می‌کرد.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در خصوص برنامه‌های پرسپولیس در خصوص دیدار سوپرجام و دیدار یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا اظهار داشت: ما خودمان را برای این مسابقات آماده می‌کنیم چرا که بازی‌های مهمی در پیش داریم. لیگ قهرمانان برای ما مهم‌تر است چون جای جبران نداریم، در لیگ برتر اگر یک بازی را از دست دهیم جای جبران داریم.

604

نمایش موجودیت‌ها