date_range یکشنبه ۱ مهر ۱۳۹۷ access_time ۰۷:۲۸:۳۱ ب.ظ

در استان

 بررسی تعالی سازمانی براساس مدل EFQM توسط سرارزیابان اروپایی

اصفهان -راعی

نشست اختتامیه جایزه تعالی سازمانی بر اساس مدل EFQM اروپایی در مدت چهار روز بصورت فشرده در هفته اخر شهریور ماه 97، توسط ارزیابان اروپایی در شرکت فولاد امیرکبیر کاشان برگزار شد.

در نشست پایانی سر ارزیابان جایزه تعالی سازمانی با مدیران شرکت فولاد امیرکبیر کاشان، سرگروه ارزیابان در سخنانی به روند اقدامات و بررسیهای صورت گرفته در اجرای برنامه مدیریت کیفیت و تعالی سازمانی در شرکت فولاد امیرکبیر کاشان پرداخت و گفت؛ براساس برداشت اولیه از جلسات سر ارزیابان با مدیران و کارکنان قسمتها و نواحی مختلف این شرکت، خوشبختانه روند کاری این شرکت براساس مدلهای استاندارد و مورد وثوق دنیا بوده است.

وی به مدیریت جامع برنامه‌ریزی و نظارت بر تولید و عرضه محصولات این شرکت اشاره کرد و گفت: براساس خصوصیات سازمانهای سرآمد در سطح کلان، شرکت فولاد امیرکبیر کاشان دارای نقاط قوت فراوان است.

وی به اقدامات مثبت انجام شده در تمامی سطوح شرکت فولاد امیرکبیر کاشان، از جمله واحدهای تولید، بازرگانی، مالی و همچنین رشد شرکت و نگاه مثبت به مشتریان، جامعه، ذینفعان و اقدامات موثر انجام شده درراستای فرآیند تدوین استراتژی، مسئولیتهای اجتماعی اشاره کرد وگفت: شرکت فولاد امیرکبیر کاشان سازمانی چابک، یکپارچه، انعطاف‌پذیر و خلاق می‌باشد که چشم‌انداز و اهداف استراتژیک در آن تعریف شده و درحال اجرا می‌باشد.

برگزاری جلسه هماهنگی مسئولین با مالکان تاسیسات گاز مایع

اردبیل- شیرین صدیق

جلسه هماهنگی مسئولین منطقه با مالکان تاسیسات گاز مایع استان در دفتر کار مدیر منطقه اردبیل برگزار شد.

مدیر منطقه در این جلسه از تامین و توزیع به موقع گاز مایع مصرفی استان از مالکان تاسیسات گازمایع تقدیر و تشکر نمود .

به گزارش روابط عمومی منطقه اردبیل،سید حجت مدنی مدیر منطقه اردبیل در جمع مالکان تاسیسات گاز مایع استان از تلاش این عزیزان در تامین و توزیع به موقهع گاز مایع در استان تقدیر و تشکر نمود.

قابل ذکر است که با حضور مالکان تاسیسات گاز مایع و مسئولین منطقه جلسه رسیدگی به مشکلات این واحدها، در دفتر کار مدیر منطقه اردبیل برگزارشد.

از مسایل مهمی که در این جلسه مطرح شد توزیع گاز مایع به نمایندگیهای غیر مجاز که جهت فروش به خودروهای دارای مخزنLPG اقدام می‌کنند و قرار بر این شد که تحویل گاز به نمایندگان روستاهایی که فاقد گاز لوله‌کشی هستند به وسیله دهیاران و با هماهنگی روسای نواحی اقدام نمایند.

سرپرست شهرداری کرج:

خطوط مرزی شهرستان کرج و فردیس مشخص شود

کرج-خاکپور

سرپرست شهرداری کرج با اشاره به نا مشخص بودن خطوط مرزی دو شهرستان کرج و فردیس، گفت: دو پلاک ثبتی واقع شده در این محدوده همچنان بلاتکلیف باقی مانده ونیازمند بررسی است.

به گزارش خبرنگار آفرینش به نقل از پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، محمدرضا احمدی‎نژاد در بازدید از منطقه 2 شهرداری کرج، اظهار کرد: منطقه 2 شهرداری کرج به رغم اینکه در حوزه درآمدی از مناطق ضعیف به شمار می‎رود اما از استعداد بالایی برای رشد و توسعه برخوردار است.

سرپرست شهرداری کرج با اشاره به اینکه با استانداری البرز در خصوص نامشخص بودن خطوط مرزی دو شهرستان کرج و فردیس صحبتهایی شده، گفت: دو پلاک واقع شده در این محدوده همچنان بلاتکلیف باقی مانده است که نیازمند بررسی همه جانبه است.

وی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به اینکه منطقه 2 شهرداری کرج بخش عظیمی از بافت فرسوده این کلانشهر را در در دل خود جای داده است، گفت: نخستین بلوک شهری در بافت فرسوده کرج با سرمایه‎گذاری سازمان مشارکتها در منطقه مصباح احداث خواهد شد تا فتح بابی باشد برای بهسازی بافتهای فرسوده در کرج.

احمدی‎نژاد با بیان اینکه بدهیهای معوقِ موجب نگرانی مدیران مناطق شده است، اظهار کرد: هر منطقه‌ای که بتواند بیش از 100 درصد وصول درآمد داشته باشد از طرح تشویقی برخوردار خواهد شد.

این مسئول با اشاره به اینکه بنا بود 80 درصد هزینه صدور پروانه بافت فرسوده از سوی شهرداری به متقاضیان تخفیف داده شده و این مبلغ توسط دولت به شهرداری ها پرداخت شود، گفت: تاکنون دولت رقمی در این حوزه به شهرداری کرج تخصیص نداده و رقمی بالغ بر 6 میلیارد تومان از این محل بدهکار است.

در مراسم بهره‌برداری پروژه‌های عمرانی شهرک خاوران مطرح شد؛

خاوران؛ شهرکی بدون ساخت و ساز غیرمجاز

تبریز-توفیقی

شهردار تبریز گفت: تدوین ضوابط حاکم بر توسعه افقی شهر تبریز ضرورت اصلی است و انتظار می‎رود اعضای شورای شهر تبریز، برنامه‎ریزی و هماهنگیهای لازم با مدیران استانی را آغاز کنند.مهندس ایرج شهین باهر افزود: رویه غیرمنطقی توسعه عمودی شهر تبریز باید متوقف شود و تحقق این امر نیازمند همدلی مدیران ارشد شهر تبریز است.

وی با اشاره به شرایط حاکم بر ساخت و سازهای بافت حاشیه در طول چهل سال گذشته تصریح کرد: متاسفانه تکلیف شهر تبریز مشخص نیست و کارشناسان مولفه‌های یک شهر انسان محور یا ماشین‌محور را در تبریز نمی‌بینند.شهین باهر اظهار داشت: به علت محدودیتی که در توسعه افقی شهر تبریز ایجاد شده است، متاسفانه ساخت و سازها از یک سیاست جامع انسان‌محوری یا ماشین محوری تبعیت نمی‌کند.شهردار تبریز در ادامه سخنان خود متذکر شد: به هیچ وجه اجازه ساخت و ساز غیر مجاز در شهرک خاوران را صادر نخواهیم کرد و طبق برنامه این شهرک به مدرن‌ترین شهرک خاورمیانه تبدیل می‌شود.

شهین باهر با تاکید بر اجرای زیرساختهای مدرن عمرانی و دستگاههای خدمات‌رسان دولتی در این شهرک، اضافه کرد: اکنون آماده مشارکت مردم و بخش خصوصی انبوه ساز در شهرک خاوران هستیم.

نمایش موجودیت‌ها