date_range یکشنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۷ access_time ۰۸:۳۷:۱۴ ب.ظ

خبرنامه

خبرنامه
دسته خبری: ورزش|تکواندو

 اوضاع آشفته صدرنشین لیگ و نگرانی یحیی

باشگاه پدیده خراسان بعد از کلی اعتراض بازیکنان و مربیانش و اعتصاب آنها، در نهایت چند روز پیش بود که 5 درصد از قرارداد اعضای تیمش را پرداخت کرد. این اتفاق فقط یک آرام‌بخش مقطعی در این تیم بود و یحیی گل‌محمدی سخت نگران آینده تیمش است تا مشکلات مالی زحماتش را بر باد دهد. پیش از این گفته می‌شد اسماعیل وفایی قصد خرید 50 درصد سهام باشگاه پدیده را دارد اما او با وجود پرداختی به این باشگاه در حدود یک میلیاردو دویست میلیون در نهایت تصمیم به کناره‌گیری گرفت. این در حالی است که مجموعه پدیده هم به هیچ وجه حاضر به کمک کردن به تیم فوتبال خود نیست. در این شرایط مدیرعامل این باشگاه فقط اسپانسر تیمش را تنها راه درآمدزایی می‌داند و از هواداران تیمش خواسته در موسسه مالی حمایت کننده آنها حساب باز کنند. با وضعیت موجود باید به یحیی حق داد تا نگران آینده تیمش باشد و با روندی که پدیده سپری می‌کند اصلا بعید نیست به سرنوشت فصل پیش دچار شود. این تیم فصل پیش با رضا مهاجری تا اواخر نیم فصل در بین 3 تیم اول لیگ بود اما بعد از مشکلات مالی و کسر 6 امتیاز تا آستانه سقوط به لیگ یک هم پیش رفت. در حال حاضر هم خطر کسر 6 امتیاز دیگر به طور جدی پدیده را تهدید می‌کند چرا که این باشگاه هنوز با ایگور پراهیچ تسویه حساب نکرده و فرصت چندانی هم برای این کار ندارد.

فقط مشکل بزرگسالان حل شده

امیدها هنوز ارز ثانویه نگرفته‌اند

ارز ثانویه‌ای که وزارت ورزش در اختیار فدراسیون کشتی قرار داده، فعلا مختص تیم ملی بزرگسالان است و امیدها همچنان برای حضور در رومانی با مشکل مالی مواجه هستند.

به گزارش تسنیم، باوجودی که به نظر می‌رسید مشکلات فدراسیون کشتی برای اعزام تیم‌های امید و بزرگسالان به جهانی‌های پیش رو با اختصاص ارز ثانویه برطرف شود،‌ اما امیدها همچنان با موانعی برای اعزام به مسابقات جهانی رومانی مواجه هستند.وزارت ورزش تاکنون تنها برای اعزام تیم‌های ملی آزاد و فرنگی بزرگسالان ارز ثانویه در نظر گرفته و تیم امید نیز درصورتی توان شرکت در رقابت‌های جهانی را دارد که همچون تیم بزرگسالان از ارز ثانویه بهرمند شود.مسابقات جهانی بزرگسالان 28 مهر تا 6 آبان‌ماه در بوداپست مجارستان و پیکارهای کشتی جهانی زیر 23 سال جهان نیز روزهای 21 تا 27 آبان‌ماه در بخارست رومانی برگزار می شود .

ملی‌پوشان تکواندو سه‌شنبه راهی منچستر می‌شوند

مردان تکواندوکار کشورمان برای حضور در مرحله چهارم مسابقات گرندپری 2018 ، سه شنبه ایران را به مقصد "منچستر" انگلیس ترک خواهند کرد.مرحله چهارم مسابقات گرندپری در سال 2018 از روز 27 مهرماه به مدت سه روز در "منچستر" انگلیس برگزار می‌شود.مردان ملی‌پوش تکواندو کشورمان روز سه‌شنبه، 24 مهرماه برای حضور در این دوره از رقابت‌ها با ترکیب آرمین هادی‌پور و فرزان عاشورزاده در وزن 58- کیلوگرم، ابوالفضل یعقوبی و میرهاشم حسینی در وزن 68- کیلوگرم و سجاد مردانی در وزن 80+ کیلوگرم راهی "انگلیس می‌شود.هدایت این تیم برعهده فریبرز عسکری به عنوان سرمربی و علی محمد بسحاق به عنوان مربی است.به نفرات اول تا سوم به ترتیب 40، 24 و 14 امتیاز در راستای افزایش رنکینگ المپیک و همچنین پنج، سه و هزار دلار جایزه تعلق می‌گیرد.

ادامه همکاری بایرن با کواچ

سران باشگاه بایرن مونیخ همچنان قصد حمایت از سرمربی کروات خود را دارند.تیم فوتبال بایرن مونیخ روزهای خوبی را سپری نمی‌کند و در چهار بازی اخیر خود در رقابت‌های مختلف بردی کسب نکرده و در حال حاضر هم در رده ششم جدول رده‌بندی بوندس‌لیگا است، اما با این حال مدیران باشگاه بایرن مونیخ رای اعتماد به ادامه حضور نیکو کواچ روی نیمکت سرخپوشان مونیخی داده‌‌اند.رسانه‌های آلمانی نقدهایی در عملکرد نیکو کواچ و تیم تحت‌هدایتش نوشته اند، اما مدیران این باشگاه همچنان به توانایی‌های سرمربی پیشین اینتراخت فرانکفورت اعتماد دارند. اولی هوینس، رئیس باشگاه بایرن مونیخ در این باره به نشریه آلمانی «کیکر» گفته است: «تا آخرین لحظه خونم از کواچ دفاع خواهم کرد».

نمایش موجودیت‌ها