date_range جمعه ۱۸ آبان ۱۳۹۷ access_time ۰۷:۵۱:۵۹ ب.ظ

خبرنامه

خبرنامه
دسته خبری: ورزش|فوتبال

 بلاتکلیفی تراکتور

تقوی تا نیم‌فصل هست

بعد از جدایی جان توشاک از تراکتورسازی، وضعیت سرمربی این تیم همچنان نامشخص است. با وجود اینکه حدود 2 ماه از جدایی توشاک از تراکتورسازی می‎گذرد، مسئولان این باشگاه هنوز سرمربی جدید خود را معرفی نکرده‌اند. در این مدت محمد تقوی به صورت موقت هدایت تراکتورسازی را در اختیار گرفت تا سرمربی جدید که طبق وعده مالک متمول باشگاه تبریزی یک فرد خارجی است، به این شهر بیاید.

علی‌رغم اینکه در این مدت گزینه‌های مختلفی برای سرمربیگری تیم تراکتورسازی مطرح شد، اما هیچ‌کدام از آنها هنوز نتوانسته‎اند با مالک این باشگاه به توافق برسند. در این شرایط، هنوز مشخص نیست که سکان هدایت تیم تراکتورسازی را در ادامه لیگ هجدهم چه کسی برعهده خواهد گرفت. این نکته را هم نباید فراموش کرد که تقوی عملکرد نسبتاً قابل دفاعی در تیم تراکتورسازی داشته و تاکنون نتایج مناسبی با این تیم کسب کرده است. به نظر می‌رسد مسئولان باشگاه تراکتورسازی حداقل تا نیم‌فصل تقوی را به عنوان سرمربی موقت در نیمکت خود نگه خواهند داشت، اما از اعلام رسمی این موضوع امتناع می‎کنند.

تکذیب ونگر

از رئال با من تماس نگرفته‌اند

اگرچه سانتیاگو سولاری فعلاً به عنوان جانشین لوپتگی در رئال مادرید انتخاب شده، ولی رسانه‌های اسپانیایی نزدیک به باشگاه مدعی هستند این تیم به دنبال یک گزینه بلندمدت برای نیمکت تیمش است. بر همین اساس بار دیگر بحث حضور ونگر در مادرید مطرح شده و با توجه به عدم فعالیت ونگر در تیم دیگری در زمان کنونی، این شایعه قوت هم گرفته است.

اما سرمربی سابق آرسنال این موضوع را تکذیب کرده و به نشریه AS گفته است:«هنوز درباره آینده‌ام تصمیمی نگرفته ام. راستش را بخواهید باید بگویم که رئال مادرید به سراغ من نیامده بنابراین لازم نبوده که به پیشنهادشان جواب بدهم. همیشه در زمان مواجه با یک مساله سعی می‌کنم، روی آن تمرکز کنم و به دنبال راه حلی باشم. در حال حاضر مسئله یا مشکل خاصی ندارم. در ژانویه تصمیم می‌گیرم که چه کارکنم.»ونگر که در پایان فصل قبل بعد از 22 سال آرسنال را ترک کرد، چندی قبل در مصاحبه‌اش عنوان کرده بود که قصد دارد برای تجربه یک چالش جدید در ژانویه 2019 به سطح اول فوتبال بازگرد.

خداحافظی دروگبا با مستطیل سبز

دیدیه دروگبا که چند ماه پیش اعلام کرده بود در پایان این فصل لیگ آمریکا از دنیای فوتبال خداحافظی خواهد کرد، روز گذشته در جریان شکست تیم فینیکس رایزینگ مقابل لوئیزویل سیتی در فینال لیگ دسته دوم آمریکا برای آخرین بار به میدان رفت. دروگبا 40 ساله که سابقه بازی برای مارسی، چلسی، شانگهای شنهوای، گالاتاسرای و فینیکس رایزینگ را دارد، در 679 بازی دوران باشگاهی خود توانست 297 بار گلزنی کند. دروگبا همراه با چلسی فاتح 4 لیگ برتر، 4 جام حذفی، 3 جام اتحادیه و یک لیگ قهرمانان اروپا شد. دروگبا با 65 گل زده بهترین گلزن تاریخ تیم ملی ساحل عاج هم محسوب می شود.

نمایش موجودیت‌ها