date_range جمعه ۲۰ مهر ۱۳۹۷ access_time ۰۷:۵۵:۰۷ ب.ظ

نهادهای مالی

 بله، منتخب اولین کنفرانس نوابغ دیجیتال مارکتینگ

بانک ملی - اولین کنفرانس نوابغ دیجیتال مارکتینگ ، نوزدهم مهرماه در سالن همایش های برج میلاد با حضور بزرگترین شرکت های حوزه دیجیتال مارکتینگ و تجارت الکترونیک برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی بانک ملی ،در این مراسم صاحبان برندهای موفق این حوزه تجربیات خود را به شرکت کنندگان منتقل نمودند .

تقدیر از برندهای نمونه سال در حوزه بازاریابی دیجیتال بخش دیگر این نشست بود.

در این کنفرانس پیام رسان بله به عنوان بهترین پیام رسان ایرانی انتخاب و تندیس ویژه جشنواره با عنوان نشان طلایی دیجیتال مارکتر سال 1397 به آقای دکتر تکبیری رئیس هیات مدیره شرکت داده ورزی سداد به نمایندگی از تیم فنی بله اهدا گردید.

زمان برگزاری قرعه‌کشی باشگاه مشتریان بانک سپه مشخص شد

بانک سپه - باشگاه مشتریان بانک سپه 21 مهرماه با قرعه‌کشی برندگان خوش‌شانس خود را برای طرح «رویاتو چک کن» مشخص خواهد کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی بانک سپه، مراسم قرعه‌کشی اولین جشنواره باشگاه مشتریان «رویاتو چک کن» در روز شنبه مورخ 97.07.21 برگزار و به 352 نفر از برندگان این جشنواره که از دی‌ماه سال 96 آغاز و تا پایان شهریورماه سال جاری ادامه یافت؛ جوایزی به‌قیدقرعه اهدا خواهد شد.

سی و هشتمین مرحله قرعه کشی حساب های قرض الحسنه برگزار شد

بانک مسکن - سی و هشتمین مرحله قرعه کشی حساب های قرض الحسنه پس انداز بانک مسکن در راستای بهره مندی اقشار جامعه از نیات خیرخواهانه سپرده گذاران بانک برگزار شد .

به گزارش پایگاه خبری بانک مسکن- هیبنا ، مراسم قرعه کشی حساب های قرض الحسنه پس انداز بانک مربوط به سال 1396 با حضور اعضای هیات نظارت بر انجام قرعه کشی شامل نمایندگان دادستان کل کشور ، نمایندگان وزارت امور اقتصادی و دارایی ، نمایندگان بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران ، عضو هیات مدیره بانک و نیز مدیران امور ، روسا و کارشناسان ادارات برگزار شد .

تعیین شعب ارزی منتخب بانک اقتصادنوین برای فروش ارز خدماتی

بانک اقتصاد نوین - در راستای سیاست‌های ارزی بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران، فروش ارز خدماتی با ساز و کار جدید از طریق شعب ارزی منتخب بانک اقتصادنوین با هدف خلق ارزش افزوده برای مشتریان و هموطنان عزیز عملیاتی و اجرایی خواهد شد.

به گزارش روابط عمومی بانک اقتصادنوین، با توجه به انتخاب بانک اقتصادنوین از سوی بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران به عنوان یکی از بانک‌های عامل فروش ارز خدماتی، جلسه کارگروه بررسی ساز و کار اجرایی این موضوع با حضور معاون اعتبارات و بین‌الملل، مدیران ستادی حوزه بین‌الملل، سرپرستان مناطق و روسای شعب ارزی منتخب برگزار شد.

ارائه 70 درصد از خدمات بانکی در پیشخوان های شهرنت بانک شهر

بانک شهر - معاون شعب و توسعه بازاریابی بانک شهر با اشاره به پیشرو بودن این بانک در حوزه بانکداری الکترونیک، گفت: هم اکنون شهروندان و مشتریان بانک شهر در سراسر کشور 70 درصد از خدمات بانکی ارایه شده در شعب را می توانند در ساعت مختلف شبانه روز از طریق پیشخوان های شهرنت دریافت کنند.

به گزارش مرکز ارتباطات و روابط عمومی بانک شهر،عیسی قهرمانی چابک با بیان اینکه حرکت به سمت توسعه بانکداری الکترونیک طی سال های اخیر همواره در صدر برنامه های بانک شهر قرار داشته ، افزود: این نوع بانکداری باعث می شود سرعت گردش پول، تسویه حساب ها و مبادلات بانکی افزایش یابد.

حجت‌اله صیدی :

برای ورود به سودآوری بانک صادرات هم‌افزایی خوبی ایجاد شده است

بانک صادرات - حجت‌اله صیدی هدف بانک صادرات ایران در سال 97 را خروج از زیان دهی و ورود به منطقه سود عنوان کرد و گفت: قدم‌های خوبی در این مسیر توسط همکاران بانک برداشته شده و ضمن اصلاح ساختار و فرایندها، بین بخش های مختلف بانک از جمله فناوری اطلاعات، محصولات و خدمات، بازاریابی و... همافزایی کاملی ایجاد شده است.

به گزارش روابط‌عمومی بانک صادرات ایران، مدیرعامل بانک صادرات ایران در مراسم اختتامیه همایش سراسری روسای حوزههای صف، ستاد و شعب ممتاز این بانک در مشهد مقدس با تاکید بر این مطلب، گفت: برای تحقق اهداف بانک صادرات ایران در سال 97 در حوزه افزایش منابع و تعیین تکلیف عملی مطالبات و برای خروج از زیان دهی و ورود به منطقه سود دهی همگی با هم تلاش خواهیم کرد تا بانک صادرات ایران همیشه در اوج نگه داشته شود.

مدیرعامل بهساز مشارکت‌های ملت خبر داد:

فعالیت شرکت"کرپ ناز" در سطح بسیار خوبی ادامه دارد

بانک ملت - مدیرعامل شرکت بهساز مشارکت‌های ملت با اشاره به عبور موفق شرکت کرپ ناز از موانع تولید، از افزایش تولیدات این شرکت خبر داد و گفت: قرار شده است از منابع درآمدی مختلفی، بازسازی و نوسازی خط تولید و تامین سرمایه در گردش شرکت در دستور کار قرار گیرد.

به گزارش روابط عمومی بانک ملت، یزدان مقدم مدیرعامل شرکت بهساز مشارکت‌های بانک ملت، با اشاره به برطرف کردن موانع تولید در شرکت کرپ ناز و امیدواری کارگران به افزایش و بهبود شرایط تولید این کارخانه در دوره جدید، به ارائه توضیحاتی در این زمینه پرداخت واظهار داشت: شرکت کرپ ناز با هدف تولید سالیانه 10 میلیون متر پارچه در سال 1364 با سهامداری سازمان صنایع ملی تاسیس شد و پس از دوران سازندگی در سال 1378 به بهره برداری ‌رسید.

نمایش موجودیت‌ها