date_range یکشنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۶ access_time ۰۸:۰۶:۴۸ ب.ظ

خبرنامه

خبرنامه
دسته خبری: ورزش|کشتی

 کار سخت سرخابی ها در هفته دوم لیگ قهرمانان آسیا

سرخابی های پایتخت هفته سختی را در لیگ قهرمانان آسیا خواهند داشت.هفته دوم لیگ قهرمانان آسیا امروز آغاز می شود که ذوب آهن و تراکتورسازی به مصاف حریفان ازبکستانی و قطری خود می روند.سرخابی ها هم روز سه شنبه نبرد سختی را با قطری ها و عربستانی ها خواهند داشت.

*دوشنبه:

ذوب آهن - لوکوموتیو ازبکستان

الغرافه قطر - تراکتورسازی

*سه شنبه:

السد قطر - پرسپولیس

الهلال عربستان - استقلال

انتقاد از اشکان

مصدومیت شرم آور!

باشگاه ناتینگهام فارست با یک ضربه ناگهانی مواجه شد و اشکان دژاگه، بازیکن تیم ملی ایران پیش از بازی برای این تیم از ناحیه زانو مصدومیت شدیدی پیدا کرد. باید منتظر ماند که چه مدت از میادین دور خواهد ماند اما انتظار می رود او حداقل یک ماه خانه نشین باشد و چه بسا این مدت بیشتر نیز شود. هنوز دژاگه فرصتی را برای بازگشت به بازی ها قبل از اتمام فصل را دارد ولی با با توجه به اینکه او در امسال یک مصدومیت دیگری را هم پشت سر گذاشته، نیاز به تلاش زیادی دارد تا بتواند در این فصل بازی کند.آیتور کارانکا، سرمربی اسپانیایی ناتنیگهام فارست درباره مصدومیت دژاگه گفت: «اشکان از ناحیه زانو مصدوم شده است. ما تلاش می کنیم که نتیجه تست های پزشکی او چه می شود. این مصدومیت شرم آور است. اشکان از بازی کردن ناامید است. او از کمک کردن به تیم و بازی در جام جهانی 2018 روسیه به همراه تیم ملی ایران ناامید شده است. باید ببنیم چه اتفاقی خواهد افتاد. نمی دانم چه قدر زمان می برد تا مصدومیت دژاگه خوب شود. من دکتر نیستم. ولی این اتفاق خوبی نبود و برای ما و او. این اتفاق شرم آور است.»

قرار جمعی سرخ‌ها

تمدید پیش از دربی

پرسپولیسی‌ها روز 10 اسفند باید خود را مهیای دربی بزرگ پایتخت کنند؛ بازی برگشت با استقلال که پیروزی در آن می‌تواند قهرمانی سرخپوشان را قطعی کند اما قبل از دربی، برخی بازیکنان قرار است به دفتر باشگاه رفته و قراردادشان را تمدید کنند.

البته پرسپولیس قبل از دربی باید مقابل السد در لیگ قهرمانان آسیا و همچنین استقلال خوزستان به میدان برود ولی سرخپوشان می‌خواهند با تمدید قراردادشان قبل از دربی، هواداران را شاد و خوشحال کنند و روحیه تیمی را افزایش دهند. شجاع خلیل زاده و حمیدرضا طاهرخانی اولین بازیکنانی بودند که قراردادشان برای فصل‌های آینده را تمدید کرده و خواستار ادامه فعالیت در پرسپولیس شدند.

علیرضا کریمی:

محرومیتم سنگین‌تر از 6 ماه بود

ملی‌پوش کشتی آزاد گفت: محرومیتم خیلی سنگین‌تر از 6 ماه بود، اما رسول خادم و مسئولان فدراسیون تلاش کردند که کمتر شود.

علیرضا کریمی در حاشیه تمرین تیم ملی کشتی آزاد اظهار داشت: در هفته‌های اخیر تمرینات منظمی را پیگیری می‌کردم و قرار بود 10 روز دیگر عازم رقابت‌های قهرمانی آسیا باشم که متاسفانه به دلیل محرومیت، این تورنمنت را از دست دادم. البته این محرومیت تا زمان برگزاری رقابت‌های جهانی تمام می‌شود و دیگر مشکلی نخواهم داشت.

وی با اشاره به اینکه مشکلی برای حضور در رقابت‌های داخلی، انتخابی و لیگ ندارد، ادامه داد: ان‌شاالله همه ناکامی‌های کوچک با موفقیت‌های بزرگ جبران شود.این کشتی‌گیر درباره محرومیتش از سوی اتحادیه جهانی کشتی گفت: محرومیتم خیلی سنگین‌تر بود، اما رسول خادم و مسئولان فدراسیون تلاش کردند که کمتر باشد. البته این خطر همچنان وجود دارد، چون باز هم احتمال هست که این اتفاق باز هم در تورنمنت‌ها و رده‌های سنی مختلف برای نفرات کشورمان رخ بدهد. به هر حال مسئولان باید به دنبال چاره‌ای اساسی برای این موضوع باشند.

کریمی عنوان کرد: من شانس حضور در مسابقات قهرمانی آسیا را از دست دادم، اما تمریناتم را در اردوهای مختلف پیگیری می‌کنم. ان‌شاالله بتوانم در مسابقات آینده خوب عمل کنم و عضو تیم ملی شوم.

نمایش موجودیت‌ها