date_range چهارشنبه ۲۵ مهر ۱۳۹۷ access_time ۰۹:۰۰:۰۹ ق.ظ
تعداد 3 خبرگزاری دیگر این خبر را منتشر کرده‌اند. گراف تشابه

تمام قطری‌ها می‌خواهند ما با جواز صعود از تهران برگردیم

پدرو میشل، بازیکن تیم السد قطر از رویای خود برای صعود به فینال لیگ قهرمانان آسیا در بازی برگشت برابر پرسپولیس گفت.
پدرو میشل درباره بازی برگشت تیم السد دوحه برابر پرسپولیس در مرحله نیمه‌نهایی لیگ قهرمانان آسیا برابر پرسپولیس به روزنامه استاد الدوحه قطر گفت: هدف فعلی ما یک چیز و آن‌هم پیروزی بر پرسپولیس است. ما در تمام طول ۹۰ دقیقه این بازی باید خودمان را برای رسیدن به آینده بزرگ اثبات کنیم زیرا اندیشه بسیاری از هواداران با ماست. به ثمر رسیدن یک گل تمام شرایط این بازی را تغییر می‌دهد و بازیکنان السد قادر هستند چالش بزرگ بازی برگشت نیمه‌نهایی لیگ قهرمانان آسیا را به سود خود تمام کنند.
بازیکن تیم السد ادامه داد: ما در حال حاضر به لیگ ستارگان قطر فکر نمی‌کنیم و تمام تمرکز ما معطوف بازی با پرسپولیس شده است. به این فکر می‌کنیم که چگونه راهی فینال لیگ قهرمانان آسیا شویم. این یک رقابت مهم برای السد و تمامی بازیکنان است. صعود به فینال برای این باشگاه بزرگ و بازیکنانش یک رکورد است و برای رسیدن به آن تمرکز و تلاش می‌کنیم. السد تیم خوبی است و می‌دانیم پرسپولیس هم تیم قدرتمندی محسوب می‌شود. آماده این رقابت می‌شویم و این فقط یک حرف نیست. توانمندی‌های لازم را در بازیکنان السد می‌بینم.
پدرو میشل افزود: اعتماد هواداران السد باعث می‌‌شود تا در بازی برگشت نیمه‌نهایی لیگ قهرمانان آسیا در زمین پرسپولیس انگیزه مضاعفی داشته باشیم. می‌دانم که تمامی هواداران فوتبال قطر از السد حمایت می‌کنند و می‌خواهند ما با جواز صعود از تهران بازگردیم. ما به عنوان بازیکنان السد برای رسیدن به آن مبارزه خواهیم کرد. السد دارای بازیکنان خوبی است و همه روی روحیه مبارزه السد تکیه می‌کنیم. چالش و رقابت اصلی ما در حال حاضر رسیدن به فینال لیگ قهرمانان آسیا است. کادر فنی و هواداران تیم فوتبال السد به دنبال این هدف هستند.
تیم السد در بازی رفت مرحله نیمه‌نهایی لیگ قهرمانان آسیا یک بر صفر برابر پرسپولیس شکست را پذیرا شد. بازی برگشت نیز ساعت ۱۸:۳۰ دقیقه اول آبان در ورزشگاه آزادی تهران برگزار خواهد شد.

نمایش موجودیت‌ها