date_range پنجشنبه ۲۱ تیر ۱۳۹۷ access_time ۰۹:۰۰:۱۷ ب.ظ

قلیزاده در گفتگو با دانشجو: اردوی جهادی دانشگاه آزاد ارومیه در مناطق حاشیه شهر شروع به کارکرد

قلیزاده در گفتگو با دانشجو: اردوی جهادی دانشگاه آزاد ارومیه در مناطق حاشیه شهر شروع به کارکرد
دسته خبری: اقتصاد|تحصیل

مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد ارومیه گفت: اردوی جهادی این دانشگاه متشکل از دانشجویان، پزشکان و اساتید از صبح امروز در مناطق حاشیه‌نشین هر ارومیه شروع به کارکرد.

حجت قلیزاده، مسئول بسیج دانشگاه آزاد اسلامی واحد ارومیه در گفتگو با خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری دانشجو در ارومیه، با اشاره به جزئیات اردوی جهادی دانشگاه آزاد اسلامی واحد ارومیه گفت: اردوی جهادی این دانشگاه متشکل از دانشجویان، پزشکان و اساتید از صبح امروز در عرصه‌های فرهنگی، سلامت، عمرانی و اقتصادی در مناطق حاشیه نشین شهر ارومیه شروع بکار کرد.

وی تصریح کرد: در حال حاضر تعداد دانشجویان شرکت کننده ۱۲۰ نفر در رشته‌های تحصیلی مختلف است که پیش بینی‌ می شود این تعداد به ۱۵۰ نفر برسد.

مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد ارومیه با بیان اینکه امسال اردوی جهادی متفاوت‌تر از سال‌های گدشته می‌باشد، گفت: طبق گزارشاتی که از تیم عرصه یاب به ما رسید، امسال در عرصه‌های اقتصادی و سلامت و فرهنگی فعالیت خود را شروع کردیم و  در هفته‌های بعدی  نیز  به عرصه عمرانی می پردازیم.

قلیزاده افزود: در عرصه سلامت در دو بخش انسانی و دام و طیور از دانشجویان پزشکی و دامپزشکی و اساتید این دو رشته دعوت بعمل آمده و امیدواریم در مناطق حاشیه و فقیر نشین شهر ارومیه مثمر به ثمر واقع شویم.

وی با اشاره به عرصه اقتصادی و فرهنگی اظهار داشت:  کلیه کار‌ها  در زمینه فرهنگی به عهده ۱۱۰ نفر از دانشجویان خواهر است که  برای رده‌های سنی خردسال و همچنین زنان در زمینه‌های مشاوره‌های زناشویی برنامه‌های ترتیب دیده شده است.

مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد ارومیه افزود: در زمینه اقتصادی نیز در نظر داریم به بخش اشتغال زایی در زمینه قالیبافی و خیاطی و اشتغالی‌های خانگی ورود کنیم.

قلیزاده در ادامه گفت: این اردو بمدت ۶ روز برگزار خواهد شد و نهاد‌هایی چون ستاداجرایی فرمان امام (ره)، بسیج دانشجویی آذربایجان غربی، معاونت بسیج سزندگی سپاه شهدا آذربایجان غربی و بسیج جامعه پزشکی استان، ما را از نظر مالی و معنوی همیاری کرده اند.
نمایش موجودیت‌ها