date_range شنبه ۳ شهریور ۱۳۹۷ access_time ۰۴:۱۳:۲۴ ب.ظ

امیر نعمتی: طرح‌های اجرایی نزاجا با محوریت تقویت نیروی انسانی است

امیر نعمتی: طرح‌های اجرایی نزاجا با محوریت تقویت نیروی انسانی است
دسته خبری: سیاست|مجلس

جانشین فرمانده نیروی زمینی ارتش گفت: نیروی زمینی ارتش 28 طرح لبیک یا امام خامنه‌ای را در حال اجرا دارد که بیش از دوسوم آن‌ها با محوریت تقویت نیروی انسانی بوده است.

به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری دانشجو،امیر سرتیپ نوذر نعمتی جانشین فرمانده نزاجا در مراسم افتتاحیه شانزدهمین همایش تجلیل از کارکنان ممتاز نیروی زمینی ارتش گفت: نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران ۲۸ طرح لبیک یا امام خامنه‌ای را در حال اجرا دارد که بیش از دو سوم آن‌ها با محوریت تقویت نیروی انسانی بوده است.

سرتیپ نعمتی افزود: همه تشکیلات سازمانی در سازمان‌های گوناگون یک ابزار، تجهیزات و زیرساختی متناسب با آن مجموعه دارد تا در جامعه به‌درستی شناخته شده و به درستی نیز به نسبت به انجام درست وظیفه معین عمل کند.

وی افزود: یکی از سازمان‌های قدیمی و موفق کشور سازمان نیروهای مسلح هستند که از چند ارگان نظامی تشکیل شده است و تمامی آن‌ها دارای یک نیروی انسانی قوی و پرکاربرد هستند و یکی از مجموعه‌های موفق نظامی کشور نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران بوده است.

جانشین نیروی زمینی ارتش با بیان اینکه تمامی سازمان‌های نیروهای مسلح باید از تمامی شاخصهای برتر برخوردار باشند، خاطرنشان کرد: ما باید به جز شاخصه‌های عمومی که در تمامی مجموعه‌ها وجود دارد از شاخصه‌های خاص هم برخوردار باشیم تا در زمان نفوذ دشمن بتوانیم به موقع و به درستی دفاع کنیم و در این رابطه مهمترین شاخصه یک نظامی ولایت‌مداری و اطاعت‌پذیری از ولی‌فقیه بوده است.

وی تصریح کرد: بلندنگری و مثبت‌نگری شاخص دیگر یک نظامی است و در این قسمت خانواده کارکنان نیروهای مسلح هم نقش ویژه‌ای را ایفا می‌کنند و کارکنان در کنار مسئولیت‌پذیری، خطرپذیری را هم پذیرفته‌اند و خانواده‌های آن‌ها نیز که چنین شرایطی را قبل از ازدواج پذیرفتند باید در تمامی شرایط یار و همراه همسرانشان باشند تا بتوانند خدمتی موثر و عملکردی موفق در محل کار داشته باشند.

سرتیپ نعمتی گفت: خانواده‌های نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران نمونه‌ترین خانواده‌های نظامی کشور هستند، گرچه تمامی خانواده‌های نیروهای مسلح نمونه هستند، اما این گروه به واقع شاخص‌تر هستند و جا دارد که به واسطه پشتیبانی بی‌دریغ همسران پرسنل نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران تقدیر و تشکر ویژه از آن‌ها بشود.

جانشین نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران با اشاره به اینکه دشمنان داخلی و خارجی در شرایط فعلی می‌خواهند روح امید را از بین ببرند، گفت: دشمنی دشمنان پایان نمی‌یابد و ما باید با اقتدار به حرکت خود ادامه دهیم، زیرا راه درستی را انتخاب کردیم و در آستانه چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی نیازمند همراهی بیشتر همسران نیروهای مسلح در جهت افزایش امید بخشی به همسرانشان هستیم.

وی در پایان خاطرنشان کرد: ما از لحاظ تجهیزات و متخصصان نظامی خود کفا بوده و نیازی به واردات نداریم و نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران ۲۸ طرح لبیک یا امام خامنه‌ای را در حال اجرا دارد که بیش از دو سوم آن‌ها با محوریت تقویت نیروی انسانی بوده است.

نمایش موجودیت‌ها