date_range چهارشنبه ۱۸ مهر ۱۳۹۷ access_time ۰۵:۳۵:۳۰ ب.ظ
تعداد 1 خبرگزاری دیگر این خبر را منتشر کرده‌اند.

امینی مدال طلای پرتاب نیزه بانوان را برگردن آویخت

امینی مدال طلای پرتاب نیزه بانوان را برگردن آویخت
دسته خبری: ورزش|دوومیدانی

پرتابگر نیزه کشورمان موفق به کسب مدال طلای رقابت‌های پرتاب نیزه زنان بازی‌های پاراآسیایی 2018 شد.

امینی مدال طلای پرتاب نیزه بانوان را برگردن آویخت
به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری دانشجو، در ادامه رقابت‌های دوومیدانی بازی‌های پاراآسیایی ۲۰۱۸، نمایندگان کشورمان در ماده پرتاب نیزه بانوان کلاس F. ۵۷ به مصاف حریفانشان رفتند که امینی موفق به کسب مدال طلا شد.

مهناز امینی با ثبت رکورد ۲۵.۶۸ ضمن کسب مدال طلا موفق به شکستن رکورد آسیا و بازی‌ها نیز شد. عشرت کردستانی دیگر نماینده کشورمان با رکورد ۱۹.۵۲ به عنوانی بهتر از پنجمی نرسید. نمایندگان ازبکستان با ۲۴.۱۹ و ویتنام با ۲۳.۰۶ نقره و برنز گرفتند.

مدال آوران کاروان ایران در بازی‌های پاراآسیایی به این شرح هستند:

طلا:
​۱- شاهین ایزدیار - شنا
۲- ساره جوانمردی - تپانچه ۵۰ متر P. ۴،
۳ - رقیه شجاعی - تفنگ بادی ایستاده ۱۰ متر
۴- علیرضا قلعه ناصری - پرتاب دیسک
۵ - یونس سیفی پور - پرتاب وزنه کلاس F. ۳۲،
۶- شاهین ایزدیار - شنا ۱۰۰ متر آزاد
۷ - امیر جعفری - وزنه بردارری ۵۹ کیلوگرم
۸ - عذرا مهدوی کیا - دوومیدانی ۱۵۰۰ متر
۹ - وحید علی نجیمی- دوومیدانی ۲۰۰ متر
۱۰ - مهدی اولاد - ماده پرتاب وزنه کلاس F. ۱۱،
۱۱ - محمدرضا احمدی - پرتاب وزنه
۱۲ - ساره جوانمردی - تپانچه ۱۰ متر بادی کلاس Sh ۱،
۱۳ - شاهین ایزدیار - شنا ماده ۲۰۰ متر مختلط کلاس SM ۱۰
​۱۴ - فرزاد سپهوند - دوومیدانی - پرتاب دیسک
۱۵ - روح الله رستمی - وزنه برداری دسته ۷۲ کیلوگرم
۱۶ - بتول جهانگیری - پرتاب وزنه کلاس F. ۳۳،
۱۷- حسین خرسند امیری - پرتاب دیسک کلاس ادغامی F. ۵۱/۵۲/۵۳،
۱۸- مهدی اولاد در پرتاب دیسک کلاس F. ۱۱،
۱۹ - تیم شطرنج استاندارد بانوان
۲۰ - عاطفه نقوی - شطرنج
۲۱ - امید کریمی - شطرنج
۲۲ - علیرضا مختاری - دوومیدانی
​۲۳ - هاشمیه متقیان - دوومیدانی
​۲۴ - وحید نوری - جودو
​۲۵- محمدرضا زندی - تیروکمان کلاس W. ۱
​۲۶- احسان موسی نژاد - جودو وزن منهای ۱۰۰ کیلوگرم
۲۷- شاهین ایزدیار - ماده قورباغه ۱۰۰ متر کلاس SB ۹،
۲۸ - عارف بهاروند - ماده پرتاب وزنه کلاس F. ۳۶،
۲۹ - عارف بهاروند - پرتاب وزنه کلاس F. ۳۶،
۳۰ - شاهین ایزدیار - ۵۰ متر کرال آزاد کلاس S. ۱۰
​۳۱ - مهناز امینی - پرتاب نیزه

نقره:
۱ - بهزاد عزیزی - پرتاب نیزه
۲ - جلیل باقری - پرتاب دیسک
۳ - یوسف یوسفی - وزنه برداری ۵۹ کیلوگرم
۴ - علی اصغر جوانمردی - پرتاب وزنه
۵ - جاوید احسانی شکیب - ترتاب دیسک
۶ - علی الفت نیا - دو و میدانی ۲۰۰ متر
۷ - زهرا صالحی - پرتاب نیزه
۸ - هاجر صفرزاده - دوی ۲۰۰ متر کلاس T. ۲۲،
۹ - نورمحمد آرخی - ماده پرتاب وزنه کلاس F. ۱۱،
۱۰ - سامان پاکباز - کلاس F. ۱۲ پرتاب وزنه
​۱۱ - سمیرا ارم - تپانچه ۱۰ متر بادی کلاس Sh ۱،
۱۲- هاشمیه متقیان - پرتاب نیزه کلاس ادغامی F. ۵۵/۵۶،
۱۳- مختاری - پرتاب دیسک کلاس ادغامی F. ۵۱/۵۲/۵۳
​۱۴ - صالح فرج زاده در پرتاب وزنه کلاس F. ۳۴،
۱۵- زهرا نعمتی در ریکرو
۱۶ - فریبا زنده بودی - شطرنج
۱۷ - تیم شطرنج مردان
۱۸ - تیم شطرنج بانوان
​۱۹ - اسدالله عظیمی - دوومیدانی
۲۰ - نادر مرادی - وزنه برداری
۲۱ - هاشم رستگاری - دوی ۴۰۰ متر کلاس T. ۳۷

برنز:
۱ - سیدعرفان حسینی - پرتاب نیزه
۲ - زهرا برناکی - پرش طول
۳ - حسن جانفشان - تنیس روی میز
۴ - حامد امیری- پرتاب دیسک
۵ - میثم بنی طبا - جودو ۶۰ کیلوگرم
۶ - رضا غلامی- جودو ۶۶ کیلوگرم
۷ - علی امیدی – دو و میدانی
۸ - امید ظریف صنایع T. ۱۳- دوومیدانی ۲۰۰ متر
۹ - داودعلی قاسمی T. ۳– دو و میدانی ۲۰۰ متر
​۱۰ - احمد اجاقلو - دوومیدانی - ۲۰۰ متر
۱۱ - عذرا مهدوی کیا - پرتاب نیزه کلاس F. ۱۲/۱۳،
۱۲ - سولماز بازرگان - پرتاب دیسک
​۱۳ - مسعود حیدری - کلاس F. ۱۲ پرتاب وزنه
​۱۴ - حمزه محمدی - وزنه برداری
​۱۵ - مهدی علیزاده - پرتاب وزنه
​۱۶ - امید ظریف - دوومیدانی
​۱۷- حسین خرسندامیری - پرتاب دیسک کلاس ادغامی F. ۵۱/۵۲/۵۳،
۱۸- آرین لطفی در پرتاب دیسک کلاس F. ۱۱،
۱۹ - فاطمه برقول - شطرنج
۲۰ - لیلا زارع زاده - برنز
​۲۱ - شطرنج نابینایان گروه B. ۱ آقایان
۲۲ - مجید کاکوش - تیراندازی با کمان
۲۳ - قاسمی - دوی ۴۰۰ متر کلاس T. ۳۷،
۲۴ - فرهاد کهریزی - دوی ۴۰۰ متر کلاس T. ۳۶
​۲۵ - هاجر صفرزاده - ماده دوی ۱۰۰ متر بانوان کلاس T. ۱۲
تصویرها
امینی مدال طلای پرتاب نیزه بانوان را برگردن آویخت
نمایش موجودیت‌ها