date_range چهارشنبه ۲۴ مرداد ۱۳۹۷ access_time ۱۰:۰۳:۰۵ ق.ظ
تعداد 1 خبرگزاری دیگر این خبر را منتشر کرده‌اند.

تئاتر عروسکی شادستان تهران به منطقه 15 رسید


سرپرست معاونت امور اجتماعی و فرهنگی منطقه 15 از اجرای تئاتر عروسکی با موضوع "محیط زیست و مصرف بهینه آب و برق" در راستای برپایی سه شنبه های تتاتر در جشنواره شادستان تهران خبر داد.


اکبر مختاری سرپرست معاونت امور اجتماعی و فرهنگی منطقه 15 با بیان مطلب افزود : این برنامه در راستای برنامه های شادستان تهران و به منظور غنی سازی اوقات فراغت و آشنایی بیشتر شهروندان با الگوی صحیح مصرف آب و برق و حفظ محیط زیست و با بهره گیری از ظرفیت های بومی و محلی منطقه 15 در ناحیه 6 برگزار با حضور پر شور ساکنین منطقه 15  برگزار شد .

مختاری  با اشاره به اینکه این تئاتر عروسکی برای گروه سنی کودکان و نوجوانان در نظر گرفته شده بود ، از استقبال پرشور والدین و بزرگسالان از این نمایش ها خبر داد.

وی در ادامه اجرای گروه نمایشی بازیافت، معرفی غرفه ها وفعالیتهای اقوام، جشنواره بانوان کار آفرین (بازارچه کار آفرینی خود اشتغالی)، ایستگاه تندرستی وورزشی،ایستگاه سلامت ، نقاشی کودکان، نغمه های آسمانی،  قرائت شعر با موضوع محیط زیست و کافه کتاب سیار را از جمله برنامه های این جشنواره عنوان نمود.

براساس این گزارش ، این جشنواره روز سه شنبه مورخ 23 مرداد ماه از ساعت 19 الی 20:30 در بوستان سروناز واقع در ناحیه 6 مسعودیه خیابان شیرازی برگزار و پذیرای خانواده و ساکنین این منطقه بود .

تئاتر عروسکی شادستان تهران به منطقه 15 رسید تئاتر عروسکی شادستان تهران به منطقه 15 رسید تئاتر عروسکی شادستان تهران به منطقه 15 رسید تئاتر عروسکی شادستان تهران به منطقه 15 رسید تئاتر عروسکی شادستان تهران به منطقه 15 رسید تئاتر عروسکی شادستان تهران به منطقه 15 رسید تئاتر عروسکی شادستان تهران به منطقه 15 رسید

نمایش موجودیت‌ها