date_range دوشنبه ۲۲ بهمن ۱۳۹۷ access_time ۰۳:۵۰:۰۰ ب.ظ

نماینده مردم خراسان‌رضوی در مجلس خبرگان رهبری: مردم پای انقلابشان ایستاده‌اند

نماینده مردم خراسان‌رضوی در مجلس خبرگان رهبری: مردم پای انقلابشان ایستاده‌اند

نماینده مردم خراسان‌رضوی در مجلس خبرگان رهبری در راهپیمایی 22 بهمن مرکز استان خراسان شمالی گفت: پیام ملت ایران در 22 بهمن چهل‌سالگی انقلاب این است که این مردم پای انقلابشان ایستاده‌اند، می‌ایستند و خواهند ایستاد.

نماینده مردم خراسان‌رضوی در مجلس خبرگان رهبری: مردم پای انقلابشان ایستاده‌اندبه گزارش خبرنگار دفاع‌پرس از خراسان شمالی، آیت‌الله «سید احمد حسینی خراسانی» نماینده مردم خراسان رضوی در مجلس خبرگان رهبری در راهپیمایی 22 بهمن مرکز استان خراسان‌شمالی اظهار داشت: 40 سالگی نظام مقدس جمهوری اسلامی یعنی ۴۰ سال شکوه، شوکت، عزت، عظمت، سرافرازی یک ملت، افتخار و افتخار آفرینی، استقلال، صبر، صلابت و مقاومت.

وی با اشاره به آیات قرآن گفت: در قرآن کریم آیات فراوانی وجود دارد که ملت ما، کشور ما و نظام ما می تواند از مصادیق بارز این آیات باشد. تفسیر آیاتی از سوره مبارکه ابراهیم و مائده بیانگر اجتماع عظیم و حماسی امروز ملت بزرگ ما در سراسر این کشور پهناور است.

حسینی خراسانی خطاب به مردم بیان کرد: ای مردم آنچه می خواستید خداوند به شما عطا کرده است و خدا به شما ارزشی داده که به هیچ ملتی نداده است، امروز روی کره زمین ملتی، کشوری و نظامی به استقلال ملت، کشور و نظام اسلامی ایران پیدا نمی شود.

نماینده مردم خراسان رضوی در مجلس خبرگان رهبری با بیان اینکه امروز ملت ایران مستقل ترین ملت و نظام جمهوری اسلامی مستقل ترین نظام است، تصریح کرد: امروز هیچ قدرتی نمی تواند ادعا کند که ما به ایران فرمان می دهیم و ایران و ایرانی امروز از هیچ قدرتی فرمان نمی برد و هر اتفاقی که در این کشور می افتد براساس اراده خود ایرانیان است.

وی عنوان کرد: پیام رستاخیز بزرگ ملت ایران در ۲۲ بهمن چهل سالگی انقلاب و آغاز چهل و یکمین سال نظام جمهوری اسلامی ایران این است که این مردم پای انقلابشان ایستاده اند، می ایستند و خواهند ایستاد.

حسینی خراسانی افزود: این ملت صاحبان این انقلابند و انقلاب و دستاوردهای انقلاب را به صورت یک امانت بزرگ شهیدان می دانند و با تمام توان صیانت و حفاظت خواهند کرد.

نماینده مردم خراسان رضوی در مجلس خبرگان رهبری گفت: ای شهیدان با شما پیمان می بندیم که امانت شما یعنی انقلاب و نظام جمهوری اسلامی را حفظ کنیم و ای رهبری دلیر، حکیم و شجاع ما همراه شما، در کنار شما و یارو یاور شما هستیم و خواهیم ماند.

وی خطاب به مسئولین نظام گفت: ای مسئولین نظام، خدمت خدمت خدمت، ای دولت مردان، کارگزاران و مدیران کشور، عدالت عدالت عدالت، ای همه دست اندرکاران اداره کشور برای حل مشکلات کشور، همت همت همت داشته باشید.

حسینی خراسانی در ادامه اظهار کرد: ای مدیران کشور به متن بپردازید و به حاشیه نروید؛ متن کار شما امروز این است که معضل و مشکل بیکاری و معیشت این ملت را حل کنید.

نماینده مردم خراسان رضوی در مجلس خبرگان رهبری در پایان گفت: همانطور که این ملت با حضورشان از شما مسئولین و مدیران حمایت کردند شما هم با صادقانه دل ملت، روح شهیدان، دل رهبر و قلب امام زمان (عج) را شاد کنید.

انتهای پیام/

تصویرها
نماینده مردم خراسان‌رضوی در مجلس خبرگان رهبری: مردم پای انقلابشان ایستاده‌اند
نمایش موجودیت‌ها