date_range دوشنبه ۲ مهر ۱۳۹۷ access_time ۰۸:۵۹:۰۰ ق.ظ
تعداد 4 خبرگزاری دیگر این خبر را منتشر کرده‌اند. گراف تشابه

امیر نعمتی در صبحگاه مشترک: تروریست‌ها از ملت ایران پاسخ کوبنده‌ای دریافت می‌کنند

امیر نعمتی در صبحگاه مشترک: تروریست‌ها از ملت ایران پاسخ کوبنده‌ای دریافت می‌کنند

جانشین فرمانده نیروی زمینی ارتش گفت: همانطوری که صدام از مردم خوزستان و ملت ایران پاسخ سختی دریافت کرد، تروریست‌های کور باطن نیز به همان ترتیب پاسخ کوبنده‌ای دریافت خواهند کرد.

امیر نعمتی در صبحگاه مشترک: تروریست‌ها از ملت ایران پاسخ کوبنده‌ای دریافت می‌کنندبه گزارش خبرنگار دفاعی امنیتی دفاع پرس ، امیر سرتیپ نوذر نعمتی جانشین فرمانده نیروی زمینی ارتش در صبحگاه مشترک نیرو‌های چهارگانه ارتش اظهار داشت: این گردهمایی به منظور گرامی‌داشت یاد و خاطره رزمندگان و ایثارگران دوران دفاع مقدس برگزار شده است.

وی افزود: دشمن بعثی در چنین روز‌هایی با پشتیبانی استکبار جهانی تجاوز وحشیانه‌ای را علیه نظام جمهوری اسلامی آغاز کرد.

امیر نعمتی با بیان اینکه در همان روز‌های آغازین دوران دفاع مقدس همه دنیا بویژه صدام به این نتیجه رسیدند که رژیم بعثی به هیچ‌کدام از اهداف خود نخواهند رسید. آنان که به دنبال فتح ۳ روزه اهواز و تصرف یک هفته‌ای تهران بودند، تنها ۳۴ روز در خرمشهر زمین‌گیر شدند.

وی ادامه داد: امروز سالگرد یکی از بزرگ‌ترین عملیات‌های دفاع مقدس است که با نام ثامن الائمه انجام گرفت.

امیر نعمتی تصریح کرد: در این عملیات تمام نیرو‌های ارتش و سپاه پاسداران حضور داشتند و همگی در کنار هم با هماهنگی و انسجام درس بزرگی به دشمنان این کشور دادند.

جانشین فرمانده نزاجا ادامه داد: رژیم بعثی تلاش زیادی کرد تا که ارتباط اهواز را با جنوب خوزستان از طریق تصرف آبادان قطع کند که با مقاومت نیرو‌های مسلح موفق به انجام این کار نشد و نیرو‌های مسلح پس از ۴۸ ساعت از آغاز این عملیات با دریافت فرمان امام (ره) مبنی بر اینکه حصر آبادان باید شکسته شود، این کار بزرگ را با جان و دل انجام دادند.

وی با بیان اینکه عملیات ثامن الائمه بازتاب‌های داخلی و خارجی را در پی داشت، افزود: این عملیات سبب ارتقای روحیه و انگیزه در میان رزمندگان اسلام شد و همچنین نقطه عطفی در میان نیرو‌های مسلح بود؛ چراکه از عملیات‌های مشترک آفندی موفقیت‌آمیز بعد از این عملیات شکل گرفت.

جانشین فرمانده نزاجا گفت: این عملیات همچنین به رژیم صدام فهماند که کمتر از یکسال دیگر از کشور با خفت بیرون خواهد رفت.

وی با اشاره به حمله تروریستی که اخیرا در جریان رژه نیرو‌های مسلح در جنوب کشور انجام گرفت، گفت: عوامل این حمله تروریستی ادامه دهندگان افرادی هستند که به رژیم بعثی در زمان جنگ کمک می‌کردند و این‌ها همان مسیر و هدف را دنبال می‌کنند.

امیر نعمتی افزود: دشمنان بدانند، بی‌تردید این اتفاقات باعث وحدت نیرو‌های مسلح و استقامت ملت ایران خواهد شد و تروریست‌ها در واقع با انجام این‌گونه کار‌های احمقانه عمر خود را کوتاه می‌کنند.

وی با بیان اینکه خوزستان مهد رشادت، ایثارگری و مردانگی و غیرت است، افزود: همانطوری‌که صدام از مردم خوزستان و ملت ایران پاسخ سختی دریافت کرد، تروریست‌های کور باطن نیز به همان ترتیب پاسخ کوبنده‌ای دریافت خواهند کرد.

انتهای پیام/ 221

تصویرها
امیر نعمتی در صبحگاه مشترک: تروریست‌ها از ملت ایران پاسخ کوبنده‌ای دریافت می‌کنند
نمایش موجودیت‌ها