date_range سه شنبه ۱ آبان ۱۳۹۷ access_time ۰۹:۴۲:۰۰ ب.ظ

وزیر اطلاعات: سه تیم تروریستی در مرزهای جنوبی کشور متلاشی شد

وزیر اطلاعات: سه تیم تروریستی در مرزهای جنوبی کشور متلاشی شد
دسته خبری: سیاست|دولت

ایلام - وزیر اطلاعات گفت: سه تیم تروریستی که قصد عملیات خرابکارانه برعلیه زائران اربعین را داشتند توسط سربازان گمنام امام زمان (عج) در مرزهای جنوبی کشور شناسایی و متلاشی شدند.

حجت الاسلام سید محمود علوی عصر سه شنبه در بازدید از مرز بین المللی مهران اظهار کرد: سر دسته این سه تیم تروریستی در اروپا مستقر بوده و از سوی یکی از کشورهای همسایه نیز حمایت می شد.
وی یادآور شد: در این راستا ۱۵ تروریست دستگیر شده و توطئه آنها بر علیه زائران اربعین به طور کامل خنثی شد.
وزیر اطلاعات تاکید کرد: این گروه های تروریستی تجهیزات انفجاری برای عملیات انتحاری و خرابکارانه در اختیار داشتند که توسط سربازان گمنام امام زمان (عج) شناسایی و منهدم شدند.
حجت الاسلام علوی اضافه کرد: سربازان گمنام امام زمان(عج) آمادگی دارند تمامی کسانی که در تلاش برای انجام اقدامات تروریستی هستند را سرکوب کنند.
وی با بیان اینکه شاهد شکل گیری یک ائتلاف منطقه ای و استکباری بر علیه امنیت کشورمان هستیم، یادآور شد: در زمان حرکت خیل عظیم اربعین حسینی در مرزهای سه گانه انگیزه های شیطانی برای انجام عملیات تروریستی شکل می گیرد که به دقت مورد رصد و کنترل قرار دارد.
وزیر اطلاعات تاکید کرد: گروهای مختلفی از سوی این ائتلاف برای انجام اعمال ضد امنیتی تجهیز، تشویق و تحریک می شوند که کار دستگاه های امنیتی را سخت و حساس می کند.
حجت الاسلام علوی با بیان اینکه امنیت در جمهوری اسلامی مردم پایه است، اضافه کرد: وفاق و همدلی بسیار مناسبی بین تمامی نیروهای امنیتی وزارت اطلاعات، سپاه، ارتش و مدیریت سیاسی وزارت کشور وجود دارد و با تمامی توطئه های ضدامنیتی برخورد خواهد شد.
حجت الاسلام سید محمود علوی وزیر اطلاعات ظهر سه شنبه از مرز مهران بازدید کرد و از نزدیک در جریان تردد زوار اربعین قرار گرفت.
وی قرار است در جلسه ستاد اربعین در پایانه مرزی مهران شرکت کند.
طبق اعلام مسئولان تاکنون بیش از ۵۴۰ هزار زائر طی اول ماه صفر تاکنون از مرز مهران تردد داشته اند./ایرنا

نمایش موجودیت‌ها