date_range دوشنبه ۲۶ شهریور ۱۳۹۷ access_time ۱۰:۴۳:۰۰ ق.ظ
تعداد 1 خبرگزاری دیگر این خبر را منتشر کرده‌اند.

محموله مواد اولیه ساخت آدامس در نائین توقیف شد

محموله مواد اولیه ساخت آدامس در نائین توقیف شد

گروه استانها_اصفهان_فرمانده انتظامی شهرستان "نائین" از کشف یک محموله مواد اولیه خارجی ساخت آدامس در بازرسی از کامیون کشنده ولوو به ارزش 3 میلیارد ریال خبر داد.

سرهنگ "صادق کاظم زاد" در گفت‌وگو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس اظهار داشت :ماموران انتظامی مستقر در ایستگاه بازرسی شهید "شرافت" شهرستان "نائین" یک دستگاه کامیون کشنده را جهت بررسی مدارک و محموله متوقف کردند.

وی افزود: این خودرو حامل 24 پالت مواد اولیه خارجی ساخت آدامس بود که راننده مدارک گمرکی را ارائه نداد و خودرو و محموله توقیف شدند.

سرهنگ کاظم زاد از دستگیری راننده خودرو در این رابطه خبر داد و اظهار داشت :ارزش محموله کشف‌شده توسط کارشناسان 3 میلیارد ریال اعلام‌ شده است .

فرمانده انتظامی شهرستان نائین در پایان با اشاره به تحویل متهم به مراجع قضائی خاطرنشان کرد : برخورد با مخلان نظم اقتصادی جامعه در دستور کار پلیس قرار دارد و نیروی انتظامی با این‌گونه افراد برخورد قاطع و قانونی می‌کند .#


مشاهده خبر ارسال شده بعد محموله مواد اولیه ساخت آدامس در نائین توقیف شد محموله مواد اولیه ساخت آدامس در نائین توقیف شد محموله مواد اولیه ساخت آدامس در نائین توقیف شد

تصویرها
محموله مواد اولیه ساخت آدامس در نائین توقیف شد
نمایش موجودیت‌ها