date_range شنبه ۲ تیر ۱۳۹۷ access_time ۰۶:۱۳:۳۸ ب.ظ
تعداد 2 خبرگزاری دیگر این خبر را منتشر کرده‌اند.

نیروی انتظامی در خاکریز اول مبارزه و مقابله با مواد مخدر است

نیروی انتظامی در خاکریز اول مبارزه و مقابله با مواد مخدر است

گروه استانها - لرستان - رئیس کمیسیون حقوقی قضایی مجلس شورای اسلامی گفت: اقدامات پلیس در راستای مبارزه و مقابله با سوداگران مرگ، ستودنی و قابل تحسین است.

 

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، دکتر "الهیار ملکشاهی" در مراسم امحاء مقادیر زیادی مواد مخدر در خرم آباد با بیان این که دستگاه ها و نهادهای مختلفی در امر مبارزه و مقابله با پدیده شوم مواد مخدر سهیم هستند، گفت: نیروی انتظامی با تمام توان در این عرصه تلاش می کند و به خوبی از عهده آن بر آمده است.

وی با بیان این که نیروی انتظامی خاکریز اول مبارزه و مقابله با مواد مخدر است، اظهارداشت: اقدامات پلیس در راستای مبارزه و مقابله با سوداگران مرگ، ستودنی و قابل تحسین است.

رئیس کمیسیون حقوقی قضائی مجلس شورای اسلامی در ادامه با بیان اینکه مواد مخدر یکی از آسیب های جدی اجتماعی در دنیا است، افزود: امروز تنها کشوری که با تمام وجود در این میدان مبارزه و با تقدیم هزاران شهید  قدم بر می دارد، نظام جمهوری اسلامی است.

وی در بخش دیگری از سخنان خود به اهمیت اقدامات ارزنده و شایسته نیروی انتظامی اشاره و بیان کرد: اگر این فداکاری ها و جان نثاری ها نبود، قطعا مبارزه با این معضل بزرگ میسر نمی شد.

دکتر ملکشاهی از لرستان به عنوان یکی از استان های امن کشور یاد کرد و ادامه داد: این مهم، حاصل تلاش شبانه روزی پلیس استان است.

گفتنی است، در این مراسم که با حضور مسئولان کشوری و استانی در خرم آباد برگزار شد، مقدار 5 تن انواع مواد مخدر متعلق به 6 استان کشور از جمله لرستان، امحاء شد./


مشاهده خبر ارسال شده بعد نیروی انتظامی در خاکریز اول مبارزه و مقابله با مواد مخدر است نیروی انتظامی در خاکریز اول مبارزه و مقابله با مواد مخدر است نیروی انتظامی در خاکریز اول مبارزه و مقابله با مواد مخدر است

تصویرها
نیروی انتظامی در خاکریز اول مبارزه و مقابله با مواد مخدر است
نمایش موجودیت‌ها