فراخوان مشمولان کاردانی، دیپلم و زیردیپلم در مهرماه سال 97

فراخوان مشمولان کاردانی، دیپلم و زیردیپلم در مهرماه سال 97

گروه ناجا-سازمان وظیفه عمومی ناجاکلیه مشمولان دارای مدرک تحصیلی فوق‌دیپلم، دیپلم و زیردیپلم را که برگ آماده به خدمت به تاریخ نوزدهم مهرماه سال 97 دریافت کرده‌اند به خدمت سربازی فراخواند.

به گزارش پایگاه خبری پلیس، سازمان وظیفه عمومی ناجا در اطلاعیه ای اعلام کرد: کلیه مشمولان فارغ التحصیل مقاطع کاردانی، دیپلم و زیردیپلم که برگ آماده به خدمت به تاریخ 97/07/19 دریافت کرده اند، می بایست با مراجعه به یکی از دفاتر خدمات الکترونیک انتظامی (پلیس+10)، برگ معرفی نامه مشمولان به مراکز آموزش را دریافت و برابر اطلاعات مندرج در آن اقدام کنند.

در این اطلاعیه آمده است، مشمولان ساکن تهران بزرگ می بایست ساعت 6 صبح روز پنجشنبه مورخ نوزدهم مهرماه 1397 و مشمولان ساکن سایر استان ها نیز ساعت 7 صبح تاریخ ذکر شده، در محل و مراکزی که در برگ معرفی نامه مشمولان به مراکز آموزش نیروهای مسلح اعلام شده، حضور یابند تا به خدمت دوره ضرورت اعزام شوند.

گفتنی است: عدم حضور به موقع در زمان و محل های تعیین شده، غیبت محسوب شده و برابر ماده 58 قانون خدمت وظیفه عمومی، محرومیت های اجتماعی را برای آنان در بر خواهد داشت.

گفتنی است، کلیه مشمولان مذکور می توانند با مراجعه به پایگاه فرهنگی سرباز به نشانی www.vazifeh.ir  مدارک و وسایل مورد نیاز جهت ارائه به مراکز آموزش را رویت و در موعد اعزام همراه داشته باشند.#

 


مشاهده خبر ارسال شده بعد فراخوان مشمولان کاردانی، دیپلم و زیردیپلم در مهرماه سال 97 فراخوان مشمولان کاردانی، دیپلم و زیردیپلم در مهرماه سال 97 فراخوان مشمولان کاردانی، دیپلم و زیردیپلم در مهرماه سال 97

تصویرها
فراخوان مشمولان کاردانی، دیپلم و زیردیپلم در مهرماه سال 97
نمایش موجودیت‌ها