هشدار پلیس آگاهی به شهروندان/ کلاهبرداری با عنوان فروش لیزینگی خودرو و پیش‌فروش آپارتمان

گروه ناجا معاون مبارزه با جعل و کلاهبرداری پلیس آگاهی ناجا گفت: درج آگهی در مطبوعات و سایر مراکز مبنی بر فروش لیزینگی خودرو و یا پیش‌فروش آپارتمان دلیلی بر صحت و درستی مطالب عنوان شده و تایید آن از سوی مراجع رسمی نمی‌باشد.

سرهنگ" محمدرضا اکبری" در گفت و گوی اختصاصی با خبرنگار پایگاه خبری پلیس در تشریح این خبر اظهار داشت: با توجه به افزایش قیمت آپارتمان و خودرو در ماه های اخیر، احتمال اینکه کلاهبرداران حرفه ای به سمت و سوی سوء استفاده از شهروندان تحت عناوین مختلف روی آورند متصور می باشد که خریداران در هنگام خرید و فروش مراقب باشند.

وی ضمن هشدار و توجه شهروندان در این خصوص افزود: درج آگهی در مطبوعات از سوی شرکت ها، مؤسسات و سایر مراکز مبنی بر فروش لیزینگی خودرو و یا پیش فروش آپارتمان دلیلی بر صحت و درستی مطالب عنوان شده و تایید آن از سوی مراجع رسمی نمی باشد.

معاون مبارزه با جعل و کلاهبرداری پلیس آگاهی ناجا تصریح کرد: مردم نباید به همه شرکت های لیزینگ خودرو اعتماد کنند و پیش از پرداخت هر گونه وجهی از مجوزدار بودن آن شرکت از سوی بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران اطمینان حاصل کنند.

وی اضافه کرد: اسامی شرکت های مجاز در فروش لیزینگی خودرو در سایت بانک مرکزی به نشانی www.cbi.ir موجود  است.

سرهنگ اکبری خاطرنشان کرد: شهروندان برای پیش خرید ملک می بایست علاوه بر اینکه از صحت و سقم اسناد ارائه شده از سوی فروشنده مطمئن شوند، قرارداد را در بنگاه های معاملات ملکی دارای مجوز منعقد و کد رهگیری معتبر دریافت کنند، ضمن اینکه فروشنده تیز موظف است سند اولیه ملک را به رؤیت مشاور املاک و خریدار برساند.#


مشاهده خبر ارسال شده بعد هشدار پلیس آگاهی به شهروندان/ کلاهبرداری با عنوان فروش لیزینگی خودرو و پیش‌فروش آپارتمان هشدار پلیس آگاهی به شهروندان/ کلاهبرداری با عنوان فروش لیزینگی خودرو و پیش‌فروش آپارتمان هشدار پلیس آگاهی به شهروندان/ کلاهبرداری با عنوان فروش لیزینگی خودرو و پیش‌فروش آپارتمان

تصویرها
هشدار پلیس آگاهی به شهروندان/ کلاهبرداری با عنوان فروش لیزینگی خودرو و پیش‌فروش آپارتمان
نمایش موجودیت‌ها