date_range چهارشنبه ۱ خرداد ۱۳۹۸ access_time ۱۱:۰۸:۱۶ ق.ظ
تعداد 1 خبرگزاری دیگر این خبر را منتشر کرده‌اند.

کشف سوخت قاچاق در بویین‌زهرا

کشف سوخت قاچاق در بویین‌زهرا

گروه استانها - قزوین - فرمانده انتظامی استان از کشف بیش از 24 هزار لیتر سوخت قاچاق در شهرستان "بویین‌زهرا" و دستگیری یک نفر در این خصوص خبر داد.

سرهنگ "مهدی حاجیان" در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس در تشریح این خبر اظهار داشت: در پی اقدامات اطلاعاتی ماموران آگاهی شهرستان و اطلاع از اینکه فردی با یک "تریلی" قصد انتقال سوخت قاچاق را دارد شناسایی و توقیف خودرو در دستور کار پلیس آگاهی شهرستان "بوئین زهرا" قرار گرفت.

وی افزود: با تشکیل اکیپی از ماموران پس از انجام اقدامات مراقبتی و هماهنگی های لازم خودروی مورد نظر در یکی از محورهای مواصلاتی شهرستان شناسایی و توقیف شد.

این مقام ارشد انتظامی ادامه داد: در بررسی مدارک مشخص شد فرد راننده فاقد مجوز حمل سوخت بوده و در بازرسی از آن 24 هزار و 800 لیتر سوخت (گازوئیل) قاچاق کشف و یک نفر در این خصوص دستگیر شد.

سرهنگ حاجیان افزود: متهم پس از تکمیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به مراجع قضائی معرفی شد.

فرمانده انتظامی استان با اشاره به این که کارشناسان ارزش تقریبی سوخت قاچاق کشف شده را بالغ بر 595 میلیون ریال عنوان کردند، خاطر نشان کرد: از آنجایی که قاچاق باعث ایجاد اختلال در امنیت نظام اقتصادی کشور می شود، پلیس از تمام قابلیت های خود برای مبارزه با این پدیده استفاده  و از هرگونه همکاری مردم استقبال خواهد کرد.#


مشاهده خبر ارسال شده بعد کشف سوخت قاچاق در بویین‌زهرا کشف سوخت قاچاق در بویین‌زهرا کشف سوخت قاچاق در بویین‌زهرا

تصویرها
کشف سوخت قاچاق در بویین‌زهرا
نمایش موجودیت‌ها