date_range دوشنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۸ access_time ۰۹:۵۵:۰۰ ق.ظ

آموزش صحیح؛ رمز عملکرد بی‌نقص کارکنان/آمادگی یگان ویژه برای میزبانی مسابقات مهارتی

آموزش صحیح؛ رمز عملکرد بی‌نقص کارکنان/آمادگی یگان ویژه برای میزبانی مسابقات مهارتی

گروه ناجا فرمانده یگان‌های ویژه ناجا با بیان اینکه بدون آموزش صحیح نمی‌توان از کارکنان انتظار عملکرد بی‌نقص داشت، گفت: آموزش؛ پایه موفقیت در هر سازمانی است.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سردار "حسن کرمی" در جمع کارکنان اعزامی یگان های ویژه سراسر کشور به مسابقات مهارت های پلیسی، ضمن اشاره به اهمیت امر آموزش اظهار کرد: برنامه ریزی برای ارتقاء دانش و سطح کیفی آموزش کارکنان، می بایست در طول سال به طور ویژه دنبال شود چرا که مهمترین عامل موفقیت در میادین رزمی و عملیاتی، آموزش هایی است که در طول روز اجرا می شود و آموزش باید دائما در جریان باشد تا سبب همبستگی، شادابی و تحکیم سازمانی شود.

وی با مهم ارزیابی کردن این نوع مسابقات در بین کارکنان یگان های ویژه ناجا، بیان کرد: در حال حاضر در یگان های ویژه به مقوله آموزش به عنوان یک ارزش و اصل نگریسته می شود و از جمله نتایج ملموس این روند نوین بهبود عملکرد بر اساس استانداردهای پیش بینی شده است.

فرمانده یگان های ویژه ناجا با بیان اینکه یکی از مولفه های مهم اقتدار، توانمندی است،تصریح کرد:حضور در این مسابقات، ارزیابی میزان آمادگی جسمانی  و مهارتی کارکنان، این امکان را می دهد که با نگرش به سطح کارآیی،مهارت و دانش تخصصی کارکنان، از توانمندی آنان بهره برد.

سردار کرمی ادامه داد: برای مجموعه یگان های ویژه ناجا باعث افتخار است که در سطح نیروهای مسلح به عنوان یکی از یگان های برتر و اولین واحد،  به برگزاری چنین مسابقات با رویکرد آموزشی اقدام کند.

وی با اشاره به اینکه نمی‌توان بدون آموزش صحیح از کارکنان انتظار عملکرد بی‌نقص داشت، افزود: تربیت نیروهای متعهد و انقلابی، ارزش‌های نظام را حفظ می‌کند.

این مقام ارشد انتظامی با بیان اینکه هدف از آموزش در یگان ویژه تبدیل مهارت به تخصص و حرفه ای گرایی است، گفت: رویکرد آموزش ها باید "مهارت محور"  و  تخصصی شوند تا نیروها در هر لحظه آمادگی اجرای ماموریت های محوله را داشته باشند.

سردار کرمی با بیان اینکه آموزش پایه موفقیت هر سازمانی است، مطرح کرد: از آنجا که عزم و اراده جدی در مسئولان عالی ستاد کل نیروهای مسلح و ناجا برای ایجاد تحول اساسی در زیرساخت های آموزشی، استفاده از ابزارها و دانش نوین در سازمان وجود دارد این موضوع می تواند نوید دهنده حرکت جهشی یگان ویژه به سمت تربیت نیروهای زبده و متناسب با وظایف و مآموریت ها باشد. 

وی با اشاره به اینکه تمرین و ممارست در ارتقاء توان عملیاتی و تبدیل آن به حرفه‌ای گرایی، در ضریب موفقیت ماموریت ها حائز اهمیت است، گفت: برگزاری کارگاه های "بازی ـ عملیات انتظامی"، زیر ساخت و بستر تمام ماموریت ها و رکن اساسی در ارتقای هوش سازمانی است که فرماندهان یگان ویژه در این کارگاه می توانند با مدیریت دانش و انتقال تجارب آمادگی خود برای مواجهه با ماموریت های واقعی را محک بزنند و در ماموریت ها با این تفکر بدون عیب و نقص این مهم را به پایان برسانند.

فرمانده یگان های ویژه ناجا در پایان با اشاره به رشد و شکوفایی یگان ویژه در عرصه های مختلف،خاطر نشان کرد: امروز یگان ویژه در بین نیروهای مسلح جایگاه والایی دارد و به آن حد از آمادگی رسیده که می تواند میزبان خوبی برای مسابقات مهارتی نیروهای مسلح و حتی ارتش های کشورهای اسلامی و جهان باشد.#


مشاهده خبر ارسال شده بعد آموزش صحیح؛ رمز عملکرد بی‌نقص کارکنان/آمادگی یگان ویژه برای میزبانی مسابقات مهارتی آموزش صحیح؛ رمز عملکرد بی‌نقص کارکنان/آمادگی یگان ویژه برای میزبانی مسابقات مهارتی آموزش صحیح؛ رمز عملکرد بی‌نقص کارکنان/آمادگی یگان ویژه برای میزبانی مسابقات مهارتی

تصویرها
آموزش صحیح؛ رمز عملکرد بی‌نقص کارکنان/آمادگی یگان ویژه برای میزبانی مسابقات مهارتی
نمایش موجودیت‌ها