date_range یکشنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۷ access_time ۰۳:۱۹:۰۰ ب.ظ
تعداد 2 خبرگزاری دیگر این خبر را منتشر کرده‌اند.

کشف بیش از 177 کیلوگرم تریاک در شهرضا

کشف بیش از 177 کیلوگرم تریاک در شهرضا

گروه استانها _ اصفهان _ فرمانده انتظامی شهرستان شهرضا از کشف بیش از 177 کیلوگرم تریاک در عملیات مرصاد 7 توسط ماموران این فرماندهی خبر داد.

 

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سرهنگ "محمد حسین باباکلانی" در تشریح جزئیات این خبر گفت: در راستای اجرای تدابیر قرارگاه عملیاتی اقدام و عمل فرماندهی انتظامی استان اصفهان مبنی بر برخورد با قاچاقچیان، توزیع کنندگان و خرده فروشان مواد مخدر، عملیات مرصاد 7 توسط ماموران فرماندهی انتظامی شهرستان شهرضا در سطح شهرستان به اجرا گذاشته شد.

این مقام انتظامی خاطر نشان کرد: در این عملیات، ماموران 177 کیلو و 850 گرم تریاک کشف کردند.

سرهنگ باباکلانی از دستگیری یک قاچاقچی و 12 توزیع کننده و خرده فروش مواد مخدر در این عملیات خبر داد و گفت: 2 نفر از توزیع کنندگان مواد مخدر دستگیر شده، زن هستند.

فرمانده انتظامی شهرستان شهرضا با بیان اینکه تمامی متهمان دستگیر شده به همراه پرونده برای اقدامات قانونی تحویل مراجع قضائی شدند، گفت: نیروی انتظامی با سوداگران مرگ و قاچاقچیان موادمخدر برخورد قاطع و قانونی خواهد کرد و اجازه فعالیت به آنها نخواهد داد.*


مشاهده خبر ارسال شده بعد کشف بیش از 177 کیلوگرم تریاک در شهرضا کشف بیش از 177 کیلوگرم تریاک در شهرضا کشف بیش از 177 کیلوگرم تریاک در شهرضا

تصویرها
کشف بیش از 177 کیلوگرم تریاک در شهرضا
نمایش موجودیت‌ها