date_range چهارشنبه ۲۴ مرداد ۱۳۹۷ access_time ۰۱:۴۸:۰۰ ب.ظ
تعداد 1 خبرگزاری دیگر این خبر را منتشر کرده‌اند.

کشف بیش از 20 میلیارد ریال لوازم خانگی احتکار شده در نیشابور

کشف بیش از 20 میلیارد ریال لوازم خانگی احتکار شده در نیشابور

گروه استانها- خراسان‌رضوی- فرمانده انتظامی استان از کشف 20 میلیارد ریال انواع لوازم خانگی احتکار شده از یک انبار در سطح شهرستان نیشابور خبر داد.

 

سردار "قادر کریمی" در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس، در تشریح این خبر اظهار داشت: در پی دریافت خبری مبنی بر احتکار تعداد زیادی انواع لوازم خانگی مورد نیاز مردم در انباری در محدوده خیابان عطار، بلافاصله اکیپی از ماموران پلیس امنیت عمومی شهرستان نیشابور موضوع را به صورت ویژه در دستور کار خود قرار دادند.

وی افزود: ماموران پلیس امنیت عمومی شهرستان نیشابور با اشراف اطلاعاتی و تحقیقات به عمل آمده موفق به شناسایی این انبار شدند و پس از هماهنگی با مقام قضائی با همراهی کارشناسان اداره تعزیرات، صنعت و معدن به محل اعزام شدند.

این مقام ارشد انتظامی ادامه داد: ماموران در بازرسی از این انبار انواع لوازم خانگی شامل 530 دستگاه تلویزیون، 229 دستگاه یخچال، 14 دستگاه ظرفشویی، 6 دستگاه فریزر و 31 دستگاه لباسشویی به ارزش 20 میلیارد ریال را کشف کردند.

فرمانده انتظامی استان خراسان رضوی در پایان با اشاره به دستگیری یک متهم و انتقال وی به مراجع قضائی به منظور سیر مراحل قانونی از شهروندان خواست در صورت مشاهده هر گونه فعالیت غیرمجاز و قاچاق توسط افراد سودجو، موضوع را در اسرع وقت از طریق تلفن 110 به پلیس اطلاع رسانی کنند تا نسبت به شناسایی و دستگیری متخلفان اقدام شود.*


مشاهده خبر ارسال شده بعد کشف بیش از 20 میلیارد ریال لوازم خانگی احتکار شده در نیشابور کشف بیش از 20 میلیارد ریال لوازم خانگی احتکار شده در نیشابور کشف بیش از 20 میلیارد ریال لوازم خانگی احتکار شده در نیشابور

تصویرها
کشف بیش از 20 میلیارد ریال لوازم خانگی احتکار شده در نیشابور
نمایش موجودیت‌ها