date_range جمعه ۲۴ اسفند ۱۳۹۷ access_time ۰۸:۱۷:۰۰ ق.ظ
تعداد 1 خبرگزاری دیگر این خبر را منتشر کرده‌اند.

در نخستین ساعات صبح امروز آیت‌الله شعبانی با آرمان‌های شهدا تجدید بیعت کرد

در نخستین ساعات صبح امروز آیت‌الله شعبانی با آرمان‌های شهدا تجدید بیعت کرد
دسته خبری: سیاست|آیین

آیت‌الله حبیب‌الله شعبانی‌موثقی، حضور خود در همدان را در سمت نماینده ولی‌فقیه استان و امام جمعه همدان با احترام و تجدید بیعت با آرمان‌های شهدا آغاز کرد.

به گزارش نافع، آیت‌الله حبیب‌الله شعبانی موثقی، نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه همدان صبح امروز پیش از اجرای مراسم تودیع و معارفه در مزار شهدا در باغ بهشت همدان حاضر شد تا با  تجدید بیعت با آرمان‌های شهدا و امام شهدا مسؤولیت خطیر نمایندگی ولی فقیه در استان را آغاز کند.

 

نماینده جوان ولی فقیه در استان همدان به همراه رئیس شورای سیاستگذاری ائمه جمعه، استاندار همدان، نمایندگان مردم همدان و فامنین در مجلس و چند تن از مسوولان زیارت شهدا را با حضور بر مزار سردار رشید اسلام، حاج حسین همدانی آغاز کرد.

حجت‌الاسلام و المسلمین شعبانی پس از حضور بر مزار شهدا، راهی استانداری همدان شد تا مراسم معارفه انجام شود و پس از برگزاری مراسم رسمی، مردم در آستان مقدس امامزاده عبدالله‌(ع) از نماینده ولی فقیه در استان استقبال کرده و راهی نماز جمعه می‌شوند.

مراسم تودیع و معارفه و البته نماز جمعه با حضور آیت الله محمدی گلپایگانی، رئیس دفتر مقام معظم رهبری و حجت‌الاسلام و المسلمین حاج علی‌اکبری، رئیس شورای سیاستگذاری ائمه جمعه برگزار می‌شود.

انتهای پیام/

نمایش موجودیت‌ها