date_range شنبه ۳۱ شهریور ۱۳۹۷ access_time ۱۰:۱۶:۰۰ ق.ظ

طی 24 ساعت گذشته 11 تماس به منظور دریافت مشاوره و راهنمایی در سامانه 125 همدان ثبت شد

طی 24 ساعت گذشته 11 تماس به منظور دریافت مشاوره و راهنمایی در سامانه 125 همدان ثبت شد

مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی همدان گفت: طی 24 ساعت گذشته، 11 تماس به منظور دریافت مشاوره و راهنمایی در سامانه 125 همدان ثبت شد.

محمدرضا بیاناتی در گفت‌و‌گو با خبرنگار نافع با بیان اینکه طبق اعلام مرکز پیام و کنترل فرماندهی عملیات سازمان آتش‌نشانی، 9 عملیات طی 24 ساعت گذشته توسط آتش‌نشانان همدان به سرانجام رسید،؛ اظهار کرد: 6 عملیات اطفاء حریق و سه عملیات امداد و نجات حاصل تلاش آتش‌نشانان بوده است.

وی به 6 عملیات اطفاء حریق انجام شده اشاره کرد و گفت: حریق باغ در روستای سنگستان و پنج مورد حریق مراتع و پوشش گیاهی در جاده رباط، امید اکباتان، 18 متری ذوالفقار، جاده گنجنامه و جاده دیوین نیز منجر به انجام عملیات اطفاء حریق شد.

مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی همدان بیان کرد: حادثه تصادف خودرو در پیشاهنگی، مهار حیوانات در شهرک مدنی و رها سازی اعضای بدن از داخل فلزات زینتی و زیورآلات در محل ایستگاه مرکزی نیز انجام عملیات امداد و نجات را به دنبال داشت.

وی افزود: یک نفر طی 9 عملیات انجام شده توسط آتش‌نشانان نجات یافتند.

بیاناتی با بیان اینکه 430 تماس طی 24 ساعت گذشته در سامانه 125 همدان به ثبت رسید، تصریح کرد: 9 مورد از تماس‌ها منجر به انجام عملیات شد.

وی 11 مورد از تماس‌های ثبت شده را به منظور دریافت مشاوره و راهنمایی دانست و ادامه داد: 95 تماس اشتباه نیز در این بازه زمانی در سامانه به ثبت رسیده است.

مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی همدان خاطرنشان کرد: متاسفانه 315 مورد از تماس‌های ثبت شده با هدف ایجاد مزاحمت بوده است.

انتهای پیام/

نمایش موجودیت‌ها