date_range چهارشنبه ۲۹ فروردین ۱۳۹۷ access_time ۰۶:۳۹:۲۱ ب.ظ

مشمولان فارغ‌التحصیل دانشگاه‌ها فراخوانده شدند

مشمولان فارغ‌التحصیل دانشگاه‌ها فراخوانده شدند
منبع خبر: همشهری آنلاین

- همشهری‌آنلاین: سازمان وظیفه عمومی ناجا، تمامی مشمولان فارغ‌التحصیل دانشگاه‌ها را که دارای برگ آماده به خدمت به تاریخ یکم اردیبهشت‌ماه 1397 هستند به خدمت سربازی فراخواند.

به گزارش پایگاه خبری پلیس، سازمان وظیفه عمومی ناجا در اطلاعیه ای اعلام کرد: تمامی مشمولان فارغ التحصیل دوره های کارشناسی و بالاتر و همچنین مشمولان گروه پزشکی سراسر کشور که برگ آماده به خدمت به تاریخ یکم اردیبهشت ماه سال 1397دریافت کرده اند، می بایست با مراجعه به یکی از دفاتر خدمات الکترونیک انتظامی (پلیس+10)، برگ معرفی نامه مشمولان به مراکز آموزش را دریافت و برابر اطلاعات مندرج در آن اقدام کنند.

در این اطلاعیه آمده است: مشمولان ساکن تهران بزرگ می بایست ساعت 6 صبح روز شنبه مورخ یکم اردیبهشت ماه 1397 و مشمولان ساکن سایر استان ها نیز ساعت هفت صبح تاریخ ذکر شده، در محل و مراکزی که در برگ معرفی نامه مشمولان به مراکز آموزش نیروهای مسلح اعلام شده است، حضور یابند تا به خدمت دوره ضرورت اعزام شوند.

بر اساس این اطلاعیه عدم حضور به موقع در زمان و محل های تعیین شده، غیبت محسوب می شود و برابر ماده 58 قانون خدمت وظیفه عمومی، محرومیت های اجتماعی را برای آنان در برخواهد داشت.

همچنین مشمولان می توانند با مراجعه به پایگاه فرهنگی سرباز به نشانی www.vazifeh.ir مدارک و وسایل مورد نیاز جهت ارائه به مراکز آموزش را رویت و در موعد اعزام به خدمت همراه داشته باشند.

نمایش موجودیت‌ها