date_range چهارشنبه ۲۵ بهمن ۱۳۹۶ access_time ۰۲:۱۰:۲۲ ب.ظ

کاراته‌کاهای برتر جوانان دختر انتخابی تیم ملی معرفی شدند

کاراته‌کاهای برتر جوانان دختر انتخابی تیم ملی معرفی شدند
منبع خبر: همشهری آنلاین
دسته خبری: ورزش|کاراته

- همشهری‌آنلاین: رقابت‌های انتخابی تیم ملی کاراته دختران برای کسب سهمیه حضور در مسابقات آسیایی و المپیک بوینس‌آیرس در رده سنی جوانان برگزار شد.

به گزارش سایت فدراسیون کاراته ، پیکارهای انتخابی تیم ملی کاراته جوانان دختران روز سه‌شنبه 24 بهمن ماه در سالن آزادی سنندج برگزار شد و نفرات برتر مسابقات قهرمانی آسیا و المپیک بوینس آیرس مشخص شدند.

در کاتای انفرادی، آرزو لونجی از مازندران عنوان نخست را به دست آورد، محدثه والازاده از تهران دوم شد و شایسته اصغرپور از تهران و زهرا مددپور از تهران سوم مشترک شدند. در این بخش ۳۳ کاتارو حضور داشتند.

وزن 48- کیلوگرم، حنانه عابدیان از مازندران مقام نخست را به خود اختصاص داد، هستی سپهوند از لرستان در جای دوم قرار گرفت و یگانه رشیدی از کرمانشاه و زهرا مرادی از اردبیل سوم مشترک شدند. در این وزن 36 کاراته‌کا به روی تاتامی رفتند.

وزن 53- کیلوگرم، الهه عطایی از گیلان اول شد، سارا قاسم‌نژاد از مازندران در رده دوم ایستاد و رویا سلیم‌زاده از اصفهان و زهرا بنیانی از فارس سوم مشترک شدند. در این وزن 37 کاراته‌کا شرکت داشتند.

وزن 59- کیلوگرم، مهدیس دوستی‌زاده از لرستان قهرمان شد، صدیقه صادقی از مازندران عنوان دومی را کسب کرد و مائده بردبار از فارس و نسیم خیراله‌پور از مازندران رده سوم مشترک را در اختیار گرفتند. در این وزن 53 کاراته‌کا با هم به مبارزه پرداختند.

در وزن ۵۹ + کیلوگرم، نگین یزدگردی از کرمانشاه اول شد، سحر صالحی از مازندران در مکان دوم قرار گرفت و ساحل الیاسی از لرستان و عاطفه بیرانوند از لرستان سوم مشترک شدند. در این وزن ۴۵ کاراته‌کا حضور داشتند.

وزن ۴۸- کیلوگرم، تارا محمدی از کردستان اول شد، یگانه رشیدی از کرمانشاه در رده دوم قرار گرفت و هستی سپهوند از لرستان و زهرا کریمی از فارس در مکان سوم ایستادند. برای این وزن ۲۸ کاراته‌کا ثبت نام کردند.

وزن ۵۳- کیلوگرم، تینا نصیری از تهران در مکان نخست قرار گرفت، فاطمه خنکدار از مازندران دوم شد و زهرا بنیانی از فارس و مهدیه عباسی از گیلان سوم شدند. در این وزن ۳۴ کاراته‌کا شرکت داشتند.

وزن ۵۹- کیلوگرم، مائده بردبار از فارس اول شد، مهدیه طوسی از البرز در رده دوم ایستاد و آتنا پهلوان‌زاده از گیلان و زهرا جلیلی از گیلان سوم شدند. در این وزن 28 نفر حضور داشتند.

وزن 59+ کیلوگرم، حدیثه طالبی از اصفهان در مکان نخست ایستاد، شادی رفی‌پور از خوزستان در رده دوم قرار گرفت و سوگند شاهیوند از کرمانشاه و عاطفه بیرانوند از لرستان در رده سوم مشترک قرار گرفتند. در این وزن 37 کاراته‌کا شرکت داشتند.

 

نمایش موجودیت‌ها