date_range سه شنبه ۲۳ آبان ۱۳۹۶ access_time ۰۷:۱۱:۱۹ ب.ظ

حراج خیریه نگارخانه مژده برای زلزله‌زدگان غرب

حراج خیریه نگارخانه مژده برای زلزله‌زدگان غرب
منبع خبر: همشهری آنلاین

- همشهری‌آنلاین: نگارخانه مژده با برپا کردن یک حراج سه روزه آثار هنری با همراهی جامعه تجسمی به کمک آسیب‌دیدگان زلزله کرمانشاه و غرب ایران می‌شتابد.

به گزارش همشهری آنلاین، مژده طباطبایی که مدیریت نگارخانه مژده را بر عهده دارد و در زلزله بم هم چنین رویدادی را برای کمک به آسیب‌دیدگان تجربه کرده بود، درباره تجربه تازه گفت: «از همه هنرمندانی که دوست دارند در این حرکت خیرخواهانه و انسان‌دوستانه حضور داشته باشند دعوت می‌شود آثار خود را به نگارخانه تحویل دهند تا در حراج خیریه سه روزه ارائه شود.»

وی با ابراز تاسف از حادثه غم‌انگیز زلزله غرب ایران افزود: «برای همدردی با عزیزانی که در زلزله آسیب‌دیده و دچار خسارت شده‌اند، نگارخانه مژده در نظر دارد بخشی از گنجینه خود را در حراجی روزهای 26 تا 28 آبان به فروش برساند. از این رو از همه هنرمندانی که دوست دارند در این اقدام خیرخواهانه مشارکت کنند، دعوت می‌کنیم در صورت تمایل یک یا چند اثر خود را برای ارائه در حراج اهدا کنند.»

به گفته طباطبایی، تمام عواید حاصل از این حراجی به آسیب‌دیدگان زلزله اخیر اختصاص می‌یابد. ضمن اینکه همه آثار، حتی آثار بزرگان نصف قیمت واقعی و حتی کمتر روی دیوار ارائه و در پایان سومین روز به بالاترین پیشنهاد فروخته می‌شود. نگارخانه مژده در سعادت‌آباد، علامه شمالی، خیابان هجدهم شرقی، پلاک 27 واقع شده و علاقه‌مندان می‌توانند با شماره 22067442-021 تماس بگیرند.

نمایش موجودیت‌ها