date_range چهارشنبه ۲۹ اسفند ۱۳۹۷ access_time ۱۲:۳۹:۰۰ ق.ظ
تعداد 2 خبرگزاری دیگر این خبر را منتشر کرده‌اند.

مصلح: دربی نوروز سخت‌تراز دربی‌های قبلی است

مصلح: دربی نوروز سخت‌تراز دربی‌های قبلی است
منبع خبر: سیتنا
دسته خبری: ورزش|فوتبال

شایان مصلح درخصوص دربی نوروزی گفت: از لحاظ فنی باید بگویم دو تیم قدرتمند هستند و برای قهرمانی می‌جنگند و همین موضوع کار ما را نسبت به شهرآوردهای قبلی سخت‌تر می‌کند.

به گزارش خبرورزشی، سال ۹۷ سال پرفراز و نشیبی برای شایان مصلح بود و اتفاقات خوب و بد زیادی در زمین بازی و خارج از مستطیل سبز برای او رخ داد.

در روزهای پایانی سال با شایان مصلح گفتگو کردیم: «ابتدا برد پرسپولیس در بازی پایانی سال را تبریک می‌گویم و حیف شد که در این بازی نبودم، اما در مورد بدترین اتفاق سال باید به قعرنشینی سپیدرود اشاره کنم که اعصابم را خرد کرده و واقعاً جای سپیدرود در ته جدول نیست.

در مورد اتفاق خوب سال هم باید بگویم از لحاظ فوتبالی سال خوبی را پشت سر گذاشتم و بهترین اتفاق برای من بازی در فینال آسیا بود.» از مصلح در مورد شهرآورد نوروز هم سؤال کردیم که پاسخ داد: «اول باید بگویم شهرآورد نوروز بسیار جذاب است و خانواده‌ها می‌توانند کنار هم این بازی را تماشا کنند. از لحاظ فنی باید بگویم دو تیم قدرتمند هستند و برای قهرمانی می‌جنگند و همین موضوع کار ما را نسبت به شهرآورد‌های قبلی سخت‌تر می‌کند. با این حال امیدوارم برنده بازی باشیم.» شایان در پایان یک آرزوی فوتبالی هم داشت و قهرمانی در لیگ برتر و تقدیم آن به هواداران را برای سال ۹۸ آرزو کرد.

انتهای پیام

نمایش موجودیت‌ها