date_range جمعه ۲۰ مهر ۱۳۹۷ access_time ۰۲:۴۴:۱۶ ق.ظ

اجرای مدل برنامه‌ریزی تعالی سازمان در مناطق پنج‌گانه شهرداری ارومیه

اجرای مدل برنامه‌ریزی تعالی سازمان در مناطق پنج‌گانه شهرداری ارومیه
منبع خبر: آبشار آنلاین
دسته خبری: جامعه|محیط زیست

اجرای مدل برنامه ریزی تعالی سازمان درمناطق پنج گانه شهرداری ارومیه

آبشارآنلاین - معاون برنامه ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهردار ارومیه گفت:  مدل برنامه ریزی تعالی سازمان درمناطق پنج گانه شهرداری ارومیه اجرا می شود.
به گزارش خبرنگار ما،حسین دوستی معاون برنامه ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهردار ارومیه با اشاره به اجرای مدل برنامه ریزی تعالی سازمان درمناطق پنج گانه شهرداری ارومیه، بیان کرد: مدل تعالی سازمان  شاخصی برای اندازگیری کارکرد سازمان  است و در حوزه برنامه ریزی از یک مدل برنامه پنج ساله استفاده می کنیم که به منابع سازمان  توجه کند و سازمان  را در مسیر رو به هدف ارزیابی می کند .
وی افزود: استفاده از مدل برنامه ریزی تعالی ، سازمان را صاحب یک  برنامه نگاه محور می کند و این مهم در یک سیستم جزو ملزومات پیشرفت است  و این مدل برنامه ریزی تعالی بصورت برش های یکساله انجام می شود .
معاون برنامه ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهرداری ارومیه اجرای مدل تعالی سازمان را  زمان بر دانست و گفت:  با اجرای این برنامه در مجموعه سازمان با هدف رو به جلو حرکت می کند.
وی اظهار کرد:  با اجرای این برنامه ، شهرداری ارومیه  برای اولین بار در تاریخ شهرداری این شهر دارای برنامه پنج ساله خواهد بود.

نمایش موجودیت‌ها