date_range جمعه ۲۰ مهر ۱۳۹۷ access_time ۰۸:۱۵:۵۱ ب.ظ

آینده درخشان صنعت پست کشور با تکیه بر فناوری‌های نوین

آینده درخشان صنعت پست کشور با تکیه بر فناوری‌های نوین

* مدیرعامل پست پیشگامان بادپا به‌عنوان تنها اپراتور تعاونی پست کشور اعلام کرد: پست کشور را با بهره‌گیری از ظرفیت تعاونی ارتقا می‌دهیم.

* مدیر عامل پست پیشگامان بادپا به عنوان تنها اپراتور تعاونی پست کشور اعلام کرد: پست کشور را با بهره‌گیری از ظرفیت تعاونی ارتقا می‌دهیم.

محمد هادی اسلامی به مناسبت ۱۷ مهرماه روز جهانی پست با تاکید بر اهمیت مبادله کالا در توسعه اقتصاد دنیا، به نقش فناوری‌های نوین در این حوزه اشاره کرد و افزود: امروزه پست به عنوان یک صنعت اثرگذار در رشد اقتصاد کشورهای در حال توسعه و توسعه‌یافته می تواند با استفاده از زیرساخت‌های هوشمند و جذب قابلیت‌های فناوری‌های نوین تحولی عظیم در عرصه مبادلات کالا و خدمات ایجاد کند.

وی گفت: به دنبال ارتقای جایگاه پست با بهره‌گیری از ظرفیت تعاونی هستیم و تلاش می‌کنیم قابلیت‌های جدید این صنعت به زودی به شکوفایی برسد.مدیرعامل تنها اپراتور تعاونی پست کشور ارائه خدمات پستی را نمونه بارز یک فعالیت تعاونی‌محور دانست و ابراز امیدواری کرد: پست در آینده نزدیک نقش مفیدتری در زندگی مردم ایفا کند.اسلامی در پایان ضمن آرزوی موفقیت و تبریک روز جهانی پست به همه تلاشگران این صنعت اعم از خصوصی و دولتی، خواستار‌هم افزایی و همکاری بیشتر خانواده بزرگ پست کشور شد.

نمایش موجودیت‌ها