date_range جمعه ۱۸ آبان ۱۳۹۷ access_time ۰۷:۳۲:۱۶ ب.ظ

راه‌اندازی کرسی ابن‌سینا در سازمان اکو

راه‌اندازی کرسی ابن‌سینا در سازمان اکو

همدان خبرنگار اطلاعات: شهردار همدان گفت: به درخواست همدان، کرسی شهر جهانی ابن‌سینا در موسسه اکو برقرار شده که از این فرصت می‌توان برای معرفی همدان استفاده کرد.

همدان ـ خبرنگار اطلاعات: شهردار همدان گفت: به درخواست همدان، کرسی شهر جهانی ابن سینا در موسسه اکو برقرار شده که از این فرصت می‌توان برای معرفی همدان استفاده کرد.

عباس صوفی در جمع خبرنگاران در زمینه هماهنگی اجلاس اعضای وابسته به سازمان جهانی گردشگری، اظهار کرد: اجلاس‌ها و همایش‌ها فرصتی است که باید از طریق آنها استان را به جهانیان بشناسانیم.

وی افزود: همدان لیاقت تبدیل شدن به یک شهر جهانی را دارد و دارای ظرفیت‌های کم نظیری است.

شهردار همدان تاکید کرد: تاکنون نتوانسته‌ایم ظرفیت‌های همدان را به ایران و حتی به جهانیان بشناسانیم که این اجلاس فرصت مغتنمی است.

وی بیان کرد: در جلساتی که با سفرای زیادی داشتیم از آنها دعوت کردیم در این اجلاس و در همدان حضور داشته باشند.صوفی به پیوستن شهرداری همدان به اعضای عضو وابسته سازمان جهانی اشاره و تاکید کرد: باید از این فرصت برای معرفی قابلیت‌های همدان استفاده کرد.

وی با اشاره به افتتاح مرکز توسعه همکاری بین‌المللی همدان اعلام کرد: این موضوع می‌تواند در اشتغالزایی اثرگذار باشد چرا که کارهای استقرار نمایندگی وزارت امور خارجه در همدان نیز در حال پیگیری است.‏

نمایش موجودیت‌ها