date_range جمعه ۱۹ مرداد ۱۳۹۷ access_time ۰۸:۲۶:۴۷ ب.ظ

قهرمانی پیشگامان در مسابقات رکابزنی ارتش‌های جهان

قهرمانی پیشگامان در مسابقات رکابزنی ارتش‌های جهان

یزد- خبرنگار اطلاعات: رکابزنان پیشگامانی تیم ملی نظامیان ایران قهرمان رقابت‌های دوچرخه‌سواری ارتش‌های جهان شدند.

یزد- خبرنگار اطلاعات: رکابزنان پیشگامانی تیم ملی نظامیان ایران قهرمان رقابت های دوچرخه سواری ارتش های جهان شدند.

به گزارش روابط عمومی باشگاه فرهنگی ورزشی پیشگامان،تیم ملی دوچرخه سواری نظامیان ایران به مربیگری محسن سلگی که از حضور مهدی سهرابی،بهنام آرین و محمد گنج خانلو، رکابزنان پیشگامانی بهره می برد موفق شد در مسابقات ۲۰۱۸ نظامیان جهان (سیزم) با کسب مدال طلای تیمی رشته استقامت و مدال برنز تیمی رشته تایم تریل برای نخستین بار عنوان قهرمانی این مسابقات را از آن خود کند.

مسابقات دوچرخه سواری ارتش های جهان از هشتم مردادماه جاری به مدت ۵ روز در دو بخش تایم تریل و جاده با شرکت ۱۲ کشور از جمله فرانسه، برزیل، آلمان، بلژیک، روسیه، هلند، اتریش، اسلوونی، لوکزامبورگ، لیتوانی، ایران و بورکینافاسودر آمستردام هلند برگزار شد و پس از انجام رقابت های نفس گیر و فشرده تیم های ایران، فرانسه و آلمان به عناوین اول تاسوم جهان دست یافتند.

* بلند قامتان اردکان بر بام قاره کهن ایستادند

تیم والیبال خاتم اردکان قهرمان مسابقات جام باشگاه‌های مردان قاره آسیا ۲۰۱۸ در میانمار شد.

خاتم اردکان در فینال مسابقات جام باشگاه‌های مردان قاره آسیا ۲۰۱۸ در میانمار، نماینده قزاقستان را شکست داد و بر بام والیبال آسیا ایستاد.

شاگردان میرحسینی که به عنوان نماینده والیبال جمهوری اسلامی ایران در این مسابقات حضور پیدا کرده بودنددرمسابقه پایانی در رقابتی جذاب و نزدیک با نتیجه(۳ بر۰ )حریف خود را شکست دادند.

خاتم اردکان در ست اول با نتیجه ۲۹ بر ۲۷، در ست دوم با نتیجه ۲۵ بر ۲۳ و در ست سوم با نتیجه ۲۵ بر ۲۲ نماینده والیبال قزاقستان را شکست داد.

خاتم اردکان در این مسابقات تمامی حریفان خود را در رقابت‌های پی در پی و بدون باخت، شکست داد تا سریال قهرمانی‌های نمایندگان ایران در آسیا ادامه پیدا کند.

محسن ملت، مدیر عامل تیم والیبال خاتم اردکان در نشست خبری گفته بود: طبق رایزنی های صورت گرفته و قول‌های داده شده از سوی مسئولان فدراسیون والیبال و وزارت ورزش و جوانان در صورت قهرمانی در این مسابقات، خاتم به جام باشگاه‌های والیبال جهان در لهستان نیز اعزام خواهد شد.

* برتری شرکت آبفای استان یزد درامور فرهنگی و دینی

شرکت آبفای استان یزد در ارزیابی عملکرد فرهنگی و دینی شرکت مهندسی آبفای کشور، موفق به کسب رتبه برتر در بین شرکت ها ی آب و فاضلاب شهری و روستایی سراسر کشور شد .

علی یزدان پرست مسئول امور فرهنگی و دینی وزارت نیرو با اهداء لوح تقدیری از ضیاء زینی مسئول امور فرهنگی و دینی صنعت آب و برق استان یزد در خصوص انجام فعالیت های فرهنگی و دینی تقدیر کرد.

نمایش موجودیت‌ها