date_range چهارشنبه ۳۱ مرداد ۱۳۹۷ access_time ۰۲:۱۶:۰۰ ق.ظ

کسب رتبه «ممتاز» مرکز افکارسنجی جهاد دانشگاهی لرستان در کشور

 رئیس جهاد دانشگاهی لرستان از کسب رتبه «ممتاز» مرکز افکارسنجی جهاد دانشگاهی در بین شعب استانی سراسر کشور خبر داد.

دکتر سیدعلی نادر دهقانی‎الوار در گفت‎و‎گو با خبرنگار ایسنا منطقه لرستان، اظهار کرد: مرکز افکارسنجی دانشجویان ایران «ایسپا» جهاد دانشگاهی واحد لرستان، به‌ دلیل عملکرد مطلوب خود در اجرای طرح‌های نظرسنجی سال 96 رتبه «ممتاز» را در بین شعب استانی ایسپای سراسر کشور کسب کرد.

وی افزود: در این بررسی‎ها که از سوی مرکز افکارسنجی دانشجویان ایران انجام گرفته، ایسپای جهاد دانشگاهی لرستان با نمره 91 از 100 حائز رتبه «ممتاز» شده است.

دکتر دهقانی‎الوار ادامه داد: مرکز افکارسنجی جهاد دانشگاهی واحد لرستان آمادگی دارد تا طرح‌های نظرسنجی و افکارسنجی موردنیاز تمامی دستگاه‌های استانی و شهرستانی را انجام دهد.

دهقانی‌الوار یادآور شد: مرکز افکارسنجی جهاد دانشگاهی استان با نیروهای متخصص و علاقمند به فعالیت‌های افکارسنجی آمادگی دارد با سازمان‌های مختلف استان جهت اجرای پروژه‌های مورد نیاز که پایه برنامه‌ریزی استان است همکاری‌های بیشتری داشته باشد.

رئیس جهاد دانشگاهی واحد لرستان اعتماد سازمان‌های استان و انجام دقیق طرح‌ها را مهمترین سرمایه مرکز افکارسنجی(ایسپا) استان دانست و تاکید کرد: وقتی در یک فعالیتی اعتماد طرفین تامین شود خروجی آن موفقیت و کسب افتخار است که خوشبختانه چنین اتفاقی در مرکز ایسپا افتاده است.

انتهای پیام
نمایش موجودیت‌ها