date_range چهارشنبه ۲۴ مرداد ۱۳۹۷ access_time ۰۱:۴۷:۰۰ ب.ظ

تاکید اژه‌ای بر تسریع رسیدگی به پرونده‌های اخلال در نظام اقتصادی کشور

تاکید اژه‌ای بر تسریع رسیدگی به پرونده‌های اخلال در نظام اقتصادی کشور
منبع خبر: جام‌جم آنلاین

حجت‌الاسلام والمسلمین غلامحسین محسنی اژه‌ای صبح امروز با حضور در دادسرای رسیدگی به جرایم پولی و بانکی گفت: در جلسه با همکاران دادسرا تاکید کردیم که ضمن دقت، سرعت بیشتری در رسیدگی به پرونده‌ها به خرج دهند و انشاالله پرونده‌ها هرچه زودتر به مرحله نهایی برسد.

به گزارش جام جم آنلاین ، حجت‌الاسلام و المسلمین غلامحسین محسنی اژه‌ای صبح امروز با حضور در دادسرای رسیدگی به جرایم پولی و بانکی در گفتگو با میزان اظهار کرد: همانطور که مستحضرید همکاران قضایی ما در این دادسرا با کمک ضابطین و مخصوصا نیروی انتظامی در خصوص پرونده‌های اخیر اخلال در نظام اقتصادی کشور، مسائل ارزی و سکه و ... اقداماتی را انجام می‌دهند.

وی ادامه داد: امروز براساس ماموریت نظارتی که دارم، در این دادسرا حضور یافتم تا ضمن سرکشی به این عزیزان خداقوت بگویم و چنانچه کمکی لازم باشد، انجام دهم. همچنین در جلسه‌ای که با همکاران قضایی برگزار شد، روند رسیدگی به پرونده‌ها نیز مطرح شد.

معاون اول دستگاه قضا تصریح کرد: بحمدالله کار‌ها بسیار مطلوب پیش می‌رود و از تلاش‌های مجدانه و بی‌شائبه همکارانم شرمنده شدم البته از فعالیت‌های آنها خبر داشتم؛ اما امروز مطلع شدم بسیاری از این همکاران صبح زود از منزل خارج و شب‌هنگام دیروقت به منزل مراجعت می‌کنند و با احساس مسئولیتی که در مقابل مردم، نظام و اسلام دارند، با انگیزه و حرارت تلاش می‌کنند.

حجت‌الاسلام والمسلمین محسنی اژه‌ای در پایان خاطرنشان کرد: در این جلسه تاکید کردیم که همکاران ضمن دقت، سرعت بیشتری در رسیدگی به پرونده‌ها به خرج دهند و انشاءالله پرونده‌ها هرچه زودتر به مرحله نهایی برسد.

نمایش موجودیت‌ها