date_range پنجشنبه ۲۶ مهر ۱۳۹۷ access_time ۰۸:۳۲:۳۶ ق.ظ
تعداد 1 خبرگزاری دیگر این خبر را منتشر کرده‌اند.

هفته نهم لیگ برتر فوتبال ایران تلاش پدیده خراسان برای حفظ صدر جدول

هفته نهم لیگ برتر فوتبال ایران تلاش پدیده خراسان برای حفظ صدر جدول
منبع خبر: جام‌جم آنلاین
دسته خبری: ورزش|فوتبال

تیم فوتبال پدیده خراسان در هفته نهم رقابت‌های لیگ برتر میزبان فولاد است و برای حفظ جایگاه خود در صدر جدول محکوم به پیروزی در این دیدار خانگی می‌باشد.

به گزارش جام جم آنلاین از مهر، از آخرین باری که دو تیم پدیده و فولاد با هم دیدار داشتند مدت زمان زیادی نمی‌گذرد.

این دو تیم آخرین بار در روز ۱۳ مهر و در چارچوب رقابتهای جام حذفی یکدیگر را ملاقات کردند که در آن بازی شاگردان گل محمدی موفق شدند میهمان خود را با حساب ۳ بر ۲ مغلوب نمایند. این دیدار باید امروز یکبار دیگر در مشهد تکرار شود اما اینبار در چارچوب هفته نهم رقابتهای لیگ برتر.

تیم فوتبال پدیده، پدیده واقعی فصل جدید رقابت های لیگ برتر که تا پایان هفته نهم توانسته جایگاه خود را در صدر جدول رده بندی حفظ کند، برای واگذار نکردن این جایگاه به دو تیم مدعی و قدرتمند سپاهان و پرسپولیس تنها یک راه پیش رو دارد و آن هم شکست دادن فولاد در این دیدار خانگی است.

شاگردان گل محمدی علیرغم نتایج خوبی که در این فصل گرفته‌اند، در بازیهای خانگی کمتر از بازیهای خارج از خانه توفیق داشته‌اند.

آنها از ۴ بازی خانگی ۲ بار پیروز شدند، یک بار متوقف شده و یکبار هم با شکست میدان را ترک کرده‌اند. در طرف مقابل فولادی قرار دارد که به تازگی پورموسوی از سرمربیگری آن عذل شده تا دستیار رومانیایی اش جای او را روی نیمکت بگیرد.

فولادی ها با ۹ امتیاز در رده هشتم جدول حضور دارند و کار آنها نیز برای صعود در جدول ساده نیست. بهرحال باید در خانه صدرنشین فعلی مسابقات به میدان بروند.

فولادی‌ها تاکنون در بازیهای خارج از خانه پیروز نبوده‌اند. آنها از چهار بازی خارج از خانه ۲ بار شکست خورده و ۲ بار هم مساوی شده‌اند. بازیکنان خطرناک این تیم در خط حمله لوسیانو پریرا و حسن بیت سعید هستند که روی هم ۵ بار گلزنی کرده اند.

پدیده از هشت دیدار گذشته خود ۱۷ امتیاز کسب کرده و در صدر جدول قرار دارد. فولاد هم ۹ امتیاز در رده دهم جای گرفته است. نزدیکترین تعقیب کننده تیم صدرنشین، سپاهان و پرسپولیس هستند که با ۱۶ امتیاز چشم به پیروزی فولاد دارند!

برنامه روز نخست از هفته نهم لیگ برتر به شرح زیر است:

پنجشنبه ۲۶ مهر ۹۷‌
* پدیده مشهد - فولاد خوزستان، ساعت ۱۵ - ورزشگاه امام رضا (ع) ‌ مشهد
داور: رضا مهدوی کمکها: امیررضا آشور ماهانی - محمد هاشمی نسب - امیر عرب براقی ناظر: رسول فروغی

نمایش موجودیت‌ها