date_range دوشنبه ۲۶ فروردین ۱۳۹۸ access_time ۰۴:۰۵:۰۰ ب.ظ

توزیع عادلانه امکانات برنامه امسال صندوق رفاه دانشجویان است

توزیع عادلانه امکانات برنامه امسال صندوق رفاه دانشجویان است
منبع خبر: ایرنا
دسته خبری: سیاست|تحصیل

تهران - ایرنا - رئیس صندوق رفاه دانشجویان، با تاکید بر عدالت‌محوری در توزیع امکانات صندوق گفت: ما راضی به این مسئله نیستیم که شرایط یک دانشجو در تهران مناسب باشد، اما دانشجوی دانشگاه منطقه محروم در سختی بسر برد.

به گزارش خبرنگار دانشگاه ایرنا، ناصر مطیعی امروز (دوشنبه) در مراسم معارفه خود به عنوان رئیس جدید صندوق رفاه دانشجویان، افزود: عدالت محوری در توزیع امکانات صندوق رفاه دانشجویان یکی از برنامه های امسال ما است.
وی گفت: این صندوق مسئول تامین نیازهای ضروری دانشجویان است و جایگاه مهمی در وزارت علوم دارد.
مطیعی گفت: قانون مداری، انضباط و شفافیت در منابع مالی یکی دیگر از محورهای مورد نظر صندوق رفاه دانشجویان در سال جاری است. این صندوق هر خدمتی که بتواند به دانشجویان ارائه می دهد و حفظ کرامت این قشر دانشگاهی از اولویت های آن محسوب می شود.
وی افزود: تنها رقیبی که صندوق رفاه دانشجویان می تواند داشته باشد، مشکلات و مسائل رفاهی دانشجویان است.

** مانع التهابات سیاسی شدیم
ذوالفقار یزدان مهر رئیس سابق صندوق رفاه دانشجویان نیز در مراسم تودیع خود، اظهار کرد: فعالیت های صندوق رفاه دانشجویان در حوزه های رفاهی و دانشجویی مانع از التهابات سیاسی شد، تاکید کرد: صندوق رفاه دانشجویان در سال های اخیر با مدیریت و مشارکتی که داشت، جایگاه خود را ارتقاء داد و تبدیل به خانه امید دانشگاهیان شد.
وی تاکید کرد: رویکرد مدیریتی در این صندوق مشارکتی بود؛ به گونه ای که ساماندهی برنامه های هوشمند این صندوق را در پیش گرفتیم و نتیجه آن جایگاه بالای این نهاد میان دانشجویان است.
مراسم تودیع یزدان مهر و معارفه مطیعی روسای سابق و جدید صندوق رفاه دانشجویان امروز با حضور مجتبی صدیقی رئیس سازمان امور دانشجویان در محل این صندوق برگزار شد.
**9492**1584نمایش موجودیت‌ها