date_range دوشنبه ۲۶ فروردین ۱۳۹۸ access_time ۰۷:۱۲:۰۰ ب.ظ
تعداد 1 خبرگزاری دیگر این خبر را منتشر کرده‌اند.

نشست هیئت تجاری شهرک‌های صنعتی ایران در عمان برگزار شد

نشست هیئت تجاری شهرک‌های صنعتی ایران در عمان برگزار شد
منبع خبر: ایرنا

تهران-ایرنا-هیئتی متشکل از مدیران شهرک‌های صنعتی کشورمان روز دوشنبه در محل سفارت جمهوری اسلامی ایران در عمان با نوری شاهرودی سفیر کشورمان در مسقط دیدار و درباره ظرفیت‌های صادراتی و توانمندی‌های خود گفت‌وگو کردند.

به گزارش ایرنا به نقل از سفارت ایران در عمان، اعضای هیات ضمن معرفی خود، توانمندی ها و ظرفیت های صادراتی خود را در زمینه های مختلف به کشور عمان ارائه نمودند.
سفیر ایران نیز ضمن استقبال و خوشامدگویی به اعضای هیات، بر حمایت و پشتیبانی سفارت از بخش خصوصی و توسعه روابط تجاری و اقتصادی ایران و عمان و کمک و مساعدت به شرکت های ایرانی تاکید کردند.
در رویدادی دیگر، هیات مزبور در نمایشگاه بین المللی تخصصی معدن عمان نیز حضور یافت.
این نمایشگاه دوشنبه 25 فروردین در محل مرکز نمایشگاه ها و کنفرانس های عمان با حضور سید حارب بن ثوینی آل سعید از اعضای خاندان سلطنتی عمان و با حضور جمعی از مقامات این کشور و سفرا و دیپلمات های خارجی از جمله شاهرودی افتتاح گردید.
در این نمایشگاه 62 شرکت بزرگ معدنی و صنایع وابسته از 11 کشور جهان شامل ایران، عمان، آلمان، انگلیس، ایتالیا، اتریش، روسیه، فرانسه، هند، اوکراین و امارات شرکت دارند.
در این نمایشگاه پنج غرفه به شرکت های ایرانی اختصاص دارد و این شرکت ها به معرفی آخرین محصولات صادراتی خود به بازدیدکنندگان می پردازند.
نمایشگاه معدن عمان به مدت سه روز تا 27 فروردین 98 ادامه دارد و انتظار می رود بیش از 15 هزار بازدیدکننده داشته باشد.
شبک**خاورم**9329**1392نمایش موجودیت‌ها