date_range چهارشنبه ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ access_time ۰۵:۵۰:۰۰ ب.ظ

جنایات رژیم صهیونیستی در حافظه تاریخ ثبت می‌شود

جنایات رژیم صهیونیستی در حافظه تاریخ ثبت می‌شود

تهران- ایرنا- ارتش جمهوری اسلامی ایران در بیانیه‌ای انتقال سفارت آمریکا به بیت‌المقدس را محکوم و تاکید کرد: برگزاری جشن همزمان با به خاک و خون کشیدن صدها انسان حق‌طلب و آزادیخواه در مرزهای غزه در حافظه تاریخ ثبت می‌شود.

به گزارش روز چهارشنبه ایرنا از روابط عمومی ارتش جمهوری اسلامی ایران، در این بیانیه آمده است: در آستانه آغاز هشتمین دهه از حیات ننگین غده سرطانی غرب آسیا و در روز موسوم به «روز نکبت»، افکار عمومی جهان اقدام نکبت بار دیگری را از جانب شیطان بزرگ شاهد بود که نمونه آن را کمتر می توان در تاریخ معاصر منطقه و جهان سراغ گرفت.
در ادامه این بیانیه آمده است: پس از 70 سال که چشمان بشریت هر روز نظاره گر جنایت و کشتار مردم مظلوم فلسطین از سوی رژیم نژادپرست صهیونیستی بوده است، اکنون در موج جدیدی از شرارت و بحران آفرینی از سوی این رژیم و حامیانش، در برنامه از پیش تعیین شده و با هدایت رئیس‌جمهوری نادان و جنایتکار آمریکا و سازش برخی رژیم‌های وابسته و مرتجع در جهان اسلام، شاهد مرحله دیگر از تجاوز رژیم اشغالگر قدس در جریان انتقال سفارت آمریکا به بیت المقدس هستیم.
ارتش در این بیانیه افزود: رئیس جمهوری آمریکا، با اطمینان از همراهی حکام وابسته کشورهای منطقه، در اقدامی گستاخانه، غیرقانونی و ناقض همه اصول بنیادین حقوق بشر، وعده شیطانی خود در انتقال سفارت این کشور به بیت المقدس، قبله اول امت اسلامی را عملی ساخت و با دهن کجی به بیش از یک میلیارد مسلمان و نقض آشکار حقوق مسلم ملت فلسطین، ماهیت پلید شیطان بزرگ را عریان تر ساخت.
در این بیانیه آمده است: شناسایی بیت‌المقدس به عنوان پایتخت رژیم تروریست صهیونیستی از سوی دولت جنایتکار آمریکا تا آنجا گستاخانه، غیرقانونی و نامشروع است که اکثریت قریب به اتفاق کشورها در دنیا و حتی حامیان غربی این رژیم هم با آن همراهی نکردند.
ارتش جمهوری اسلامی ایران در این بیانیه ضمن محکوم کردن اقدام غیرقانونی دولت جنایتکار آمریکا در انتقال سفارتخانه شیطان بزرگ به شهر قبله اول مسلمین و همچنین جنایات رژیم خونخوار صهیونیستی در شهید و زخمی کردن صدها تن از ملت مظلوم فلسطین در روزهای اخیر، اعلام کرد: از آرمان ملت فلسطین که آزادی قدس شریف است حمایت می کند.
اجتمام* 1193 * 3063نمایش موجودیت‌ها