ادامه فعالیت «تاج» در فدراسیون فوتبال بلامانع است

ادامه فعالیت «تاج» در فدراسیون فوتبال بلامانع است
منبع خبر: ایرنا
دسته خبری: ورزش|فوتبال

تهران- ایرنا- رئیس کمیته ملی المپیک در مصاحبه با تارنمای این سازمان اعلام کرد که «مهدی تاج» رئیس فدراسیون فوتبال براساس ماده 60 قانون خدمات کشوری می‌تواند در این فدراسیون فعالیت خود را ادامه دهد.

به گزارش ایرنا، تارنمای کمیته ملی المپیک روز پنجشنبه به نقل از سید رضا صالحی امیری نوشت: در پی جلسات فشرده ای که با وزیر ورزش و جوانان و ریاست فدراسیون فوتبال داشتیم، مقرر شد تاج به خدمت خود در فدراسیون فوتبال ادامه دهند.
وی با تقدیر از فعالیت های فدراسیون فوتبال و موفقیت های ارزشمند آن گفت: فوتبال در شرایط حساس کنونی نیاز به آرامش دارد و نتایج و عملکردها نشان می دهد عملکرد فوتبال در سال‌های اخیر درخشان و افتخارآمیز بوده است.
رئیس کمیته ملی المپیک با تاکید بر ارزیابی مثبت وزیر ورزش و جوان از عملکرد فدراسیون فوتبال اظهار داشت: در آستانه جام ملت های آسیا هستیم و همه باید تمام توان و ظرفیت خود را برای موفقیت تیم ملی در کنار هم قرار دهند.
صالحی امیری با اشاره به قانون ماده 60 خدمات مدیریت کشوری گفت: بر اساس این قانون تاج می تواند خود را از حالت بازنشستگی به اشتغال مجدد با رعایت قانون برگرداند.
رئیس کمیته ملی المپیک افزود: انصافا تاج بارها اعلام کرد در مسیر قانون قرار دارد و خود را ملزم به اجرای آن می داند. اکنون نیز شرایطی مهیا شده است که بتوانیم از ظرفیت و توانمندی وی در چارچوب قوانین و مقررات کشور استفاده کنیم و امیدوارم روال قانونی اعاده به خدمت او انجام شود.
ورزشی**3991**1834نمایش موجودیت‌ها