date_range پنجشنبه ۲۱ تیر ۱۳۹۷ access_time ۰۵:۰۶:۰۰ ب.ظ
تعداد 1 خبرگزاری دیگر این خبر را منتشر کرده‌اند.

اسامی بازیکنان تیم‌های الف وب بسکتبال ایران اعلام شد

اسامی بازیکنان تیم‌های الف وب بسکتبال ایران اعلام شد
منبع خبر: ایرنا
دسته خبری: ورزش|بسکتبال

تهران - ایرنا - فدراسیون بسکتبال ایران، اسامی بازیکنان تیم‌های الف وب برای شرکت در تورنمنت‌های اطلس اسپرت و ویلیام جونز را اعلام کرد.

به گزارش روز پنجشنبه ایرنا، تورنمنت اطلس اسپرت از 26 تا 31 تیر در چین برگزار می شود و تیم ملی بسکتبال ایران در گروه دوم این رقابت ها با آمریکا، لهستان و استرالیا رقابت می کند.
برنامه مسابقات تیم ملی ایران در مرحله گروهی این مسابقات به این ترتیب است:
سه شنبه 26 تیر، ایران - استرالیا
چهارشنبه 27 تیر، ایران - لهستان
پنج شنبه 28 تیر ایران - آمریکا
جام ویلیام جونز هم از 23 تا 31 تیر در چین تایپه برگزار می شود و تیم ب ایران با تیم هایی از کانادا، اندونزی، ژاپن، کره جنوبی، لیتوانی، فیلیپین و 2 تیم از کشور میزبان روبرو می شود.
روزبه ارغوان، فرید اصلانی، محمد جمشیدی، محمد حسن زاده، حامد حدادی، نوید رضایی فر، آرن داودی، امیر صدیقی، ارسلان کاظمی، سجاد مشایخی، میثم میرزایی و بهنام یخچالی بازیکنان تیم ملی ایران با هدایت مهران شاهین طبع در مسابقات اطلس اسپورت هستند.
تیم ب ایران هم با سرمربیگری فرزاد کوهیان و ترکیب امیرحسین آذری، محمدرضا بهرام زاد، محمد ترابی، سجاد پذیرفته، نوید خواجه زاده، امیرحسین خندان پور، وحید دلیرزهان، مبین شیخی، احسان صمدی، رسول مظفری، سالار منجی و محمد یوسف وند در جام ویلیام جونز شرکت می کند.
تیم ملی ایران که خود را برای شرکت در بازی های آسیایی 2018 جاکارتا و رقابت های انتخابی جام جهانی 2019 آماده می کند، پس از مسابقات اطلس اسپورت در یک تورنمنت چهارجانبه دیگر که با حضور تیم های ایران، چین، نیجریه و آلمان برگزار می شود شرکت خواهد کرد. این مسابقات هم در چین برگزار خواهد شد.
ملی پوشان ایران پس از شرکت در این دو تورنمنت، به تهران باز خواهند گشت و از 6 مرداد مرحله بعدی تمرینات را شروع می کنند.
بازی های آسیایی 2018 جاکارتا از 27 مرداد تا 11 شهریور ماه امسال برگزار می شود.
ورزشی ** 2024 **1569نمایش موجودیت‌ها