date_range دوشنبه ۲۶ فروردین ۱۳۹۸ access_time ۰۸:۴۳:۰۰ ب.ظ

اعزامی ها به یونیورسیاد از میان برترین‌های کشور انتخاب می‌شوند

اعزامی ها به یونیورسیاد از میان برترین‌های کشور انتخاب می‌شوند
منبع خبر: ایرنا
دسته خبری: ورزش|تیراندازی

تهران- ایرنا- رئیس فدراسیون تیراندازی گفت: بزودی رقابت‌های انتخابی برای تیم تیراندازی دانشجویان به سی‌امین یونیورسیاد جهانی برگزار می‌شود و قطعا تلاش خواهد شد تا برترین‌ها راهی این رقابت‌ها شوند.

علی دادگر روز دوشنبه بعد از جلسه با الهه عرب عامری رییس انجمن تیراندازی فدراسیون ملی ورزش دانشگاهی در گفت و گو باخبرنگار ایرنا افزود: براساس اعلام ستاد برگزاری یونیورسیاد ایتالیا تیم تیراندازی اعزامی به این رقابت ها اعم از مربی و ورزشکار باید هشت نفر باشند و براساس تصمیم فدراسیون های ملی ورزش های دانشگاهی و تیراندازی یک مربی و هفت ورزشکار به این رقابت ها اعزام خواهند شد.
وی ادامه داد: لیستی از برترین تیراندازان دانشجوی کشور تهیه خواهد شد و پس از رکورد گیری کار تمرین آغاز می شود و البته این درحالی است که تعداد زیادی از ملی پوشان حاضر در اردوی تیم های ملی تفنگ و تپانچه دانشجو هستند.
به گفته دادگر، هانیه رستمیان ، نجمه خدمتی ، مهیار صداقت و امیر محمد نکونام همگی دانشجو هستند و از آنجا که همیشه رشته تفنگ ایران المپیکی بوده و نتایج خوبی هم گرفته است به احتمال زیادی تعداد بیشتری از نفرات اعزامی از همین رشته باشد.
رئیس فدراسیون تیراندازی گفت: همانطور که گفتم تعدادی از تیراندازان ما دانشجو و واجد شرایط شرکت در این رقابت ها هستند و این نفرات در حال حاضر در اردوهای تیم ملی در حال تمرین زیر نظر کادر فنی هستند.
وی در خصوص مربیگری تیم دانشجویان نیز گفت: خوشبختانه با تعامل بین دو فدراسیون مشکلی در خصوص مربی برای تیم دانشجویان یا داوران این رشته برای برگزاری انتخابی وجود ندارد و همگی تلاش خواهیم کرد تا تیمی توانمند و در خور کشورمان در این رقابت ها شرکت کنند.
سی امین دوره یونیورسیاد دانشجویان جهان از 12 تا 23 تیرماه سال جاری به میزبانی شهر ناپل در ایتالیا برگزار می شود و اعزام دانشجویان ورزشکار ایران در چهار رشته تیراندازی، تیرو کمان، تکواندو و والیبال در این رقابت ها قطعی شده است.
ورزشی **1828**9118**نمایش موجودیت‌ها