date_range دوشنبه ۲۱ آبان ۱۳۹۷ access_time ۰۵:۳۳:۰۰ ب.ظ

برانکو با عملکرد موفقش در آسیا جواب کی‌روش را داد

برانکو با عملکرد موفقش در آسیا جواب کی‌روش را داد
منبع خبر: ایرنا
دسته خبری: ورزش|فوتبال

تهران- ایرنا- مدافع اسبق تیم فوتبال پرسپولیس با بیان اینکه حتی اگر هیچ بازیکنی از پرسپولیس به تیم ملی دعوت نمی‌شد، جای تعجب نداشت، گفت: برانکو ایوانکوویچ با عملکردش جواب خوب و محکمی به کارلوس کی‌روش داد.

شیث رضایی امروز (دوشنبه) در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی ایرنا با اشاره به نایب قهرمانی تیم پرسپولیس در لیگ قهرمانان آسیا اظهار داشت: واقعا این موفقیت حکم قهرمانی را دارد و باید به این تیم به نشانه احترام تعظیم کنیم. واقعا از تک تک بازیکنان و کادر فنی و هواداران باید تشکر کرد که این اتفاق بزرگ را رقم زدند.
وی افزود: شرایط در بازی فینال سخت بود. تیم ژاپنی با تمام نفراتش به تهران آمده بود و توانست به مقام اولی برسد اما واقعا حضور در این مرحله هم موفقیت بزرگی محسوب می‌شود و چیزی از قهرمانی کم ندارد.
تیم فوتبال پرسپولیس روز شنبه 19 آبان ماه در دیدار برگشت فینال لیگ قهرمانان آسیا برابر کاشیما آنتلرز ژاپن به تساوی بدون گل دست یافت اما با توجه به شکست 2 بر صفر در خانه حریف، به کسب عنوان نائب قهرمانی آسیا بسنده کرد.
کاپیتان اسبق پرسپولیس با اشاره به مشکل بسته بودن پنجره نقل و انتقالاتی پرسپولیس تصریح کرد: پرسپولیس لیگ قهرمانان را با 13 بازیکن آغاز کرد و در پایان هم با 9 بازیکن به اتمام رساند. واقعا همین موضوع نشان دهنده فداکاری بازیکنان است و اینکه حاضرند برای موفقیت تیم هر کاری انجام دهند.
رضایی در مورد عوامل نایب قهرمانی پرسپولیس در آسیا هم گفت: قطعا این موفقیت تنها حاصل دسترنج یک نفر نبود. یک مجموعه کامل از تدارک، بازیکنان، کادر فنی گرفته تا تک تک هواداران در کسب این موفقیت دخیل بودند و از آنها تشکر می‌کنیم و امیدوارم که بار دیگر این موفقیت‌ها تکرار شود.
مدافع اسبق سرخپوشان با اشاره به ادامه دیدارهای لیگ و شرایط پرسپولیس گفت: دیگر لیگ قهرمانان تمام شده و باید حواس سرخپوشان را به ادامه لیگ و جام حذفی معطوف کنیم چرا که پس از این موفقیت در آسیا، قهرمانی در لیگ برتر و جام حذفی می تواند خوشحالی مان را چند برابر کند.
کاپیتان اسبق پرسپولیس در رابطه با اینکه از تیم نایب قهرمان آسیا تنها دو بازکن به تیم ملی دعوت شده اند، گفت: تیمی که چند سال است بهترین خط دفاع ایران را دارد، مدافعان و هافبک تدافعی اش به تیم ملی دعوت نمی‌شوند. اگر هم بازیکنی اصلا به تیم ملی دعوت نمی‌شد، جای تعجب نداشت.
بازیکن اسبق تیم ملی ادامه داد: علی علیپور بهترین گلزن ایران، شجاع خلیل زاده و سیدجلال حسینی بهترین مدافعان ایران و کمال کامیابی نیا بهترین هافبک دفاعی های ایران هستند که در کنار هم بهترین خط دفاع چند سال اخیر را تشکیل داده اند و نمی‌شود آنها در تیم ملی نباشند.
وی اضافه کرد: جالب است در حساس ترین دیدار آسیا که رئیس فیفا و کنفدراسیون فوتبال آسیا و همه مسئولان آسیایی حضور دارند، خبری از کی روش نیست. البته اشکالی ندارد زیرا برانکو با این موفقیت جوابش را داد.
رضایی در پایان اضافه کرد: مربیان خارجی روی دستمزدهایشان خیلی حساس هستند اما با این وجود برانکو وقتی شور و هیجان هواداران را دید، با وجود اینکه چند ماه حقوقش به تعویق افتاده بود، خودش و دستیارانش بالای سر تیم ایستادند و این موفقیت را کسب کردند؛ برانکو دستیارانش را به خاطر عدم دریافت دستمزد بیرون نکرد.
ورزشی**ع.ک**9129نمایش موجودیت‌ها