date_range سه شنبه ۲۷ آذر ۱۳۹۷ access_time ۰۲:۴۹:۰۰ ب.ظ

پیکر سردار منصوری در دیار خودآرام گرفت

پیکر سردار منصوری در دیار خودآرام گرفت
منبع خبر: ایرنا
دسته خبری: سیاست|آیین

اهواز - ایرنا - مراسم تشییع و خاکسپاری فرمانده قرارگاه منطقه‌ای ثامن‌الائمه (ع) سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در شمال شرق کشور روز سه‌شنبه در شهرستان ایذه برگزار شد.

به گزارش خبرنگار ایرنا، با حضور پرشور و حماسی مردم قدرشناس و ولایت مدار ایذه، مراسم تشییع و خاکسپاری سردار قدرت الله منصوری در این شهرستان انجام شد.
در این مراسم که از میدان آزادگان ایذه تا روستای تکاب این شهرستان منعقد شد، جمع کثیری از مردم و مسئولین ایذه و شهرستان‌های اطراف حضور داشتند تا وداع با شکوهی با سردار منصوری داشته باشند.
پس از مراسم تشییع پیکر آن مرحوم تا آرامگاه ابدیش در روستای تکاب ایذه، این سردار سرافراز هشت سال دفاع مقدس پس از سال‌ها مجاهدت برای کشور و انقلاب در سرزمین مادری خود خاکسپاری شد .
مرحوم سردار منصوری از دوران دفاع مقدس ایثارگرانه در جبهه‌های حق علیه باطل حضور یافت و پس از دوران هشت ساله مقاومت و ایستادگی نیز مسئولیت‌های خطیری را در فرماندهی تیپ 21 امام رضا (ع)، فرماندهی لشکر 5 نصر و فرماندهی قرارگاه قدس برعهده داشت و از سال 1393 با حکم فرمانده کل سپاه به سمت فرماندهی قرارگاه ثامن الائمه(ع) نیروی زمینی سپاه منصوب شده بود.
به گزارش ایرنا سردار منصوری فرزند ایذه فرمانده قرارگاه منطقه ای ثامن الائمه (ع)سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در شمال شرق کشور ، روز یکشنبه دعوت حق را لبیک گفت و به یاران شهیدش پیوست.
در پی درگذشت این سردار مجاهد، مسئولان شهرستان ایذه امروز سه شنبه را در این شهرستان عزای عمومی اعلام کردند.
9434/6002نمایش موجودیت‌ها